Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyen könyveket szerettek...

Ti milyen könyveket szerettek a legjobban?

Figyelt kérdés
Épp most kezdtem el egy könyvet, csak érdekel, hogy mit szeretnek a mai tinik....valami hasonlót és elsöprőt szeretnék, mint az szjg.

2013. aug. 5. 09:11
1 2
 1/13 anonim válasza:

Szeretem a krimiket, a romantikus könyveket is, ami megható.

Amit nem szeretek az a fantasy.

15/L :)

2013. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Fantasy, poszt-apokaliptikus, thriller. Az olyanokat szeretem, amiknek az olvasása közben halálra izgulom magam és bukfenceket vet a gyomrom :D A színtiszta romantikát nem csípem (nyugodtan legyen benne szerelmi szál, de ne foglaljon el fő helyet), se az olyan könyveket, amikben minden és mindenki tökéletes... Az a legidegesítőbb, remélem nem esel majd ebbe a hibába.

14/L

2013. aug. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Eddig arrol szol, hogy van egy csaj, aki blogot ir. Az osztalytarsainak nagy resze tud a blogrol, kiveve a FIU. Kesobb kiderul, hogy a FIU is olvassa, es ugyanazt erzik egymas irant, csak nem mertek egymasnak elmondani. Aztan elkezdenek jarni...es jonnek a bonyodalmak.......De azert koszi a velemenyeket....amugy mit jelent az hogy 15/L
2013. aug. 5. 14:57
 4/13 A kérdező kommentje:
Elarulom. 13 vagyok :))
2013. aug. 5. 15:04
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi a könyv címe?


(15/L = 15 éves és lány :) )

2013. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Olyanokat amelyeket pl. Joyce,Pynchon,Bulgakov,Hrabal,Sarte írt.
2013. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Dickens regények a kedvenceim :))

Jókai Mórt is kedvelem, valamint George Orwell Állatfarm című könyvét, Verne Nyolcvan nap alatt a Föld körült, Szabó Magdát is szeretek olvasni. Régebben kedveltem, Bronte, Austen regényeit, bár az utóbbi annyira engem nem nyűgözött le. L. M. Montgomeryt is nagyon szeretem. :))


14/L

2013. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nem lesz túl sablonos ez? Mostanában minden 2. könyv hasonló témájú... Van egy lány és egy fiú, kerülgetik egymást, összejönnek, aztán jön valami csavar. Ha gondolod, küldhetsz részletet, mert az se mindegy, hogy milyen a helyesírásod és a fogalmazási készséged.
2013. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mi a könyv címe? ...annak amit olvasol?
2013. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

www.life.blogger-->ez a cím

[link]

2013. aug. 7. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!