Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit szóltok "Az emlékek őre"...

Mit szóltok "Az emlékek őre" című könyvhöz?

Figyelt kérdés

Én még nem olvastam, mert sajnos a kötelezőt kell olvasnom. Milyen véleményetek van róla? Milyen korosztálynak ajánlanátok? Hány évesen olvastátok és a legfontosabb mennyire tetszett?

Kérlek ne mondjátok el miről szól, mert én is el szeretném olvasni csak azt szeretném megtudni, hogy mennyire érdekes. Amúgy ha lenne más ilyen című könyv is akkor Lois Lowry írta.

12/L



2013. júl. 31. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy 12-13 lehettem amikor elolvastam. Nagyon tetszett! Tervezem is az újraolvasását a közeljövőben. Kicsit nyomasztó a hangulata. Az anyukám egy szuszra olvasta el és utána órákig nem tudott semmit sem csinálni. Eléggé letaglóz, de attól én még imádtam. Merőben eltért az akkoriban megszokott olvasményaimtól. Szerintem bármilyen korosztály olvashatja úgy 12 évtől. Jó olvasást hozzá! :)
2013. aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nemrég olvastam az utolsó részét. Szerintem már nyugodtan elolvashatod.:)

Nekem nagyon tetszett, érdekes világot talált ki Lowry.


13/L

2013. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!