Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King-től olvasta...

Stephen King-től olvasta valaki az Állattemetőt?

Figyelt kérdés
én már kiolvastam, tetszett is, de a vége tök "izé" lett számomra. én nagy rajongooja vagyok, de ez a könyv számomra befejezetlen maradt..o-O.. na mindegy.. annyit szeretnék, hogy szerintetek milyen volt, egyetértetek, vagy nem?:D és ha valaki(k) szerint az egész egy értelmes, szép , kerek történet, az magyarázza el nekem is ha lehet!:D elöre is köszi!
2013. júl. 31. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Régen olvastam, de elég befejezettnek tűnt. A doki megkattant, a nő majd visszajön és kavar, a kislányt meg elperlik a nagyszülők.
2013. júl. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nő nem sokat kavar a visszatérése után, bár ki hogy értelmezi. :) Nekem egyértelmű happy end a vége, mint minden King műnek (most nem? a főszereplő végre megnyugszik... mindig megnyugszik). Az egyetlen olyan regénye, ami miatt féltem, de nem a leírás, hanem a természetfeletti behozatala miatt. Szerintem ha egyszerűen fog egy darab fecnit, és ráírja "az eltemetettek visszatérnek... de már _mások_", majd kirakja a hűtőmre, ugyanezt éri el. Talán többet is, mert akkor nincs egy főszereplő, akit hülyének nézek és nem tudok együttérezni vele, és nincs az az átkozott amerikai kisváros környezet sem, amit nehezen viselek el.
2013. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én azzal nem tudtam mit kezdeni, hogy a végén visszatér a nő..aztmondja hogy "kedvesem" és vége lett. dew most akkor megölte a férjét, vagy nem? és ha megölte, utána őt hogy ölték meg? vagy túlbonyolítanám?:D
2013. aug. 1. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Eléldegéltek egymással, de az már nem lényeges, a pasi őrült a nő meg valami zombiszerű lény.
2013. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan megoldást is hallottam, hogy a nő megfojtja a férjét. De szerintem is remekül eléldegéltek. :) Akárhogy is, tiszta happy end.
2013. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!