Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van egy könyvem amit már egy...

Van egy könyvem amit már egy hónapja írok és már 100 oldal a/4- es füzetben. ( imádok írni) hol fogom tudni majd kiadni? Találtam egyet az unitedet, de odamerjem nekik adni vagy inkább ne? Amugy 13 éves vagyok lány

Figyelt kérdés
Légyszí segítsetek tudom, hogy még ráél, de jövőre már kiszeretném adni

#kiadó #regény #köynvírás
2013. júl. 25. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Az egy magánkiadó, ha van pár fölös százezred, még akkor se adasd ki velük. Ők olyanok, hogy a könyveiket csak az ő webáruházukban lehet kapni, amit persze kutya sem látogat. Komolyan nagyobb esélyed van olvasókra, ha egy blogon kezded el publikálni a történeted.

Szóval én a magánkiadókat nem javaslom. A többihez pedig még jó sokat kell fejlődnöd a helyesírásodból ítélve, mert ha a kiadónak is így fogod elküldeni az e-maileket, fél mondat után ugranak a következő levelükre. Mellesleg vajmi kevés esélye van egy tizenhárom éves kislánynak, hogy egy rendes kiadó hajlandó legyen kiadni a könyvét, egész egyszerűen azért, mert még nem elég érett, nincs elég élettapasztalata ahhoz, hogy egy kiadásra méltó könyvet megírjon. Nem akarom elvenni a kedved, de ez nem úgy megy, hogy hopp, ki akarom jövőre adni a könyvemet, és ennyi.

Én azt javaslom, előbb kezdj el blogolni, és történetmegosztó oldalakra írni (mint pl. a Merengő, Imagine, Anime Fanfiction Style, stb...), ott gyűjts olvasótábort, gyakorolj, hallgasd meg a véleményeket, fejlődj, csiszolgasd a történeted (mert az első kézirat még csak a kezdet, körülbelül ötször-hatszor kell átírni az egész történetet, míg a nyomdába mehet), és majd jó pár év múlva, ha még mindig szeretnél kiadatni, akkor majd keress egy kiadót, aminek a profilja megegyezik a te történeted zsánerével és olvasóközönségével.

2013. júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot sokat segített
2013. júl. 25. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!