Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek Ask. Fm-en...

Hogyan lehetek Ask. Fm-en népszerű, jó arc vagy esetleg ask. Fm-es celeb?

Figyelt kérdés
annyira szeretnék egyszer úgy belépni,hogy van 50 lájkom,20 kérdésem stb... :) Valami javaslat? Tudom a kérdés hülyeség,de akkor is! :)

2013. máj. 6. 20:10
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%
Én is szeretnék az lenni, de hiába próbálkozok...valamit ki kéne ötletelnünk :D
2013. máj. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 lusekivol válasza:
100%

Attól függ, hogy melyik csoportba szeretnétek népszerűek lenni. Az egyik oldalon az értelmetlen válaszok és a bunkózás a népszerű. A másik pedig normálisan átgondolod a kérdéseket, nem adsz "nemtudom" válaszokat és megpróbálsz a lehető legintelligensebb módon válaszolni.

És kérdezzetek sokat, legyetek nyitottak az emberek felé.

2013. máj. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
ok :DD
2013. máj. 7. 20:31
 4/25 A kérdező kommentje:
és szerinted hogy lehetnék népszerű? a bunkózás vagy a normális válasszal?
2013. máj. 7. 20:32
 5/25 anonim ***** válasza:

Úgy lehetsz népszerű, hogy önmagadat adod. :)

Nos, az úgy nem fog menni, ha azon vacillálsz, hogy bunkó legyél-e, vagy sem...


Nem ismerek mindenkit, de szerintem az egyetlen értelmes arc ott Sonnie. A többinek akkora pofája van, mint az ólajtó, persze a semmire.



Sosem bunkó, nem röhög ki másokat, még a nagyon csúnya embereket sem, és végre egy olyan ember, aki ha lehetőséget kap egy jobb életre, akkor azt MEGÉRDEMLI!

Ne utánozd, de vegyél példát róla. :)


17/L

2013. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Jenzy válasza:
Nem írunk egymásnak névtelen kérdéseket?:) Ha érdekel vkit írjatok üzit:)
2013. máj. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%
SZÁNALMAS VAGY! az a legundorítóbb "közösség" a világon. felfordul tőle a gyomrom. akiben van egy kis jóérzés el megy onnan, nem hogy még celeb akarjon lenni. tudod mi megy azon az oldalon? a nyáladzás meg egymás megalázása. ezek az emberek az anyjukat eladnák egy lájkért. pfujjj!!!!! elkeserítő.
2013. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%
azért ennyire ne legyünk primitívek, jó? nem minden felhasználó olyan aki az anyját is eladná egy lájkért. én például pont teszek rá, hogy hány lájkom van. legalább ne általánosíts vagy valami. ez voltam én.
2013. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
52%

ne haragudj, de a te profilod sem egy maradandó élmény. biztos kedves, értelmes lány vagy a valóságban, de ez az ask fm nem az a hely, ahol ezeket a tulajdonságokat túlzottan ki lehetne domborítai.

biztos vannak kivételek, 1000ből 1. de összességében förtelmes ez az oldal.

2013. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Kérdezz sok ÉRTELMES kérdést emberektől meg likeolj sokat.
2013. jún. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!