Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi, szerintete...

Szent Johanna Gimi, szerintetek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Most ne nézzetek perverz állatnak, egyáltalán nem vagyok az, csak kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok erről. Szerintetek Cortez megujjazta már a Renit? Tényleg, csak érdekel a véleményetek.

2013. júl. 24. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Na, jól van most már.

A szjg-s kérdéseknek eddig is volt egy (negatív) színvonala, de ez most még azt a mércét se üti meg...

2013. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Mivel megtörtént köztük a dolog... ezért valószinű... De tényleg,olvasol egy könyvet és ilyeneken gondolkodsz?

Ha ilyenekre vágysz hogy smint történik a szex 2 szreplő közt ilyeneket olvasgass: [link] Ez pl egész jó!:)

2013. júl. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Mondjuk ez épp 2 pasi,de attól még izgi...
2013. júl. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Regisztrálj, és itt olvasgathatsz BL (Boy Love) sztorikat :)

2013. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el amikor elküldtem a linkajánlót.. Nem tudtam h az nem hetero sztori..S ezért lepontozni..
2013. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

Az írónő magunkra bízta mit gondulunk!!!

A többi karakter egymás közti intim pillanatait Reni természetesen nem írja le a naplójában (miért tenné?), a Cortezzel töltött közös perceit pedig általában burkoltan említi. Ennek két oka van. Az első, hogy Reni karaktere túl prűd ahhoz, hogy aprólékos részletességgel írjon erről, a másik pedig, hogy szerettem volna az olvasóim fantáziájára bízni, hogy mikor, mi történik a szereplők között, hagyva, hogy egy tizenkét éves és egy húszéves is teljesen máshogy képzelje el.

2013. júl. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!