Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 16 éves vagyok, és már olyan...

16 éves vagyok, és már olyan fantasy sorozatokon vagyok túl, mint a Harry Potter, A Gyűrűk Ura, A Tűz és Jég dala. A következő "áldozatnak" a Narnia krónikáit szemeltem ki, bár úgy hiszem, hogy az "túl gyerekmese". Mit gondoltok, tetszene?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek róla? Összehasonlítva a fentebb leírtakkal?

2013. júl. 24. 17:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
mindenképpen olvasd el,tetszeni fog
2013. júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
óóó köszi szépen :)
2013. júl. 24. 18:08
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ha még nem olvastad, akkor kezdd el a Dragonlance sorozatot :) elég régi, 12 évesen olvastam először (27 vagyok), de még mindig az egyik kedvencem.
2013. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi az ajánlást!! :)
2013. júl. 24. 20:17
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 évesen olvastam, jóval könnyebb, gyermetegebb és meseszerűbb, mint a többi, de én szerettem :) Különösen a Hajnalvándor útját.
2013. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a Narnia nem igazán tetszett könyvben, filmben meg inkább meg sem említeném. Nekem, mint ahogyan azt mondtad, nagyon gyerekmese volt, én nagyon untam. Lehet neked tetszeni fog, bár a Gyűrűk Ura és a Tűz és Jég dala után mégjobban gyerekmesének fog tűnni, mert én még azok előtt olvastam. De azért kezdj bele, nem akarom elvenni a kedved, csak elmondtam az én személyes véleményem. :)
2013. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi, örülök hogy, hogy elmondtad :)
2013. júl. 25. 14:56
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg gyerekmese szerű, de szerintem jó sorozat, mindenképpen megéri elolvasni. Nem egy Gyűrűk ura, na, de hát nem lehet mindenki Tolkien. :D Ilyen kis nyári olvasmánynak szerintem megfelel. :)
2013. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 12-13 évesen olvastam, nekem akkor nagyon tetszettek, mondjuk azt meg kell hagyni, hogy valóban sokkal meseszerűbb, mint a Tűz és Jég Dala, de nekem a Gyűrűk Uránál jobban tetszett (könyvben). A Narniában a film komolyabb, viszont a könyvek komoly erkölcsi és nem utolsó sorban vallási tanításokkal rendelkeznek, mindazonáltal könnyolvasmánynak tényleg remek, de első sorban szerintem erkölcsi mondanivalója van.
2013. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszotok :)) azt szeretném kérdezni, hogy nem tudtok olyan kötetet jelenleg valahol, amiben egyben van a hét könyv?? hol lehet olyat rendelni, mert én láttam ilyet a neten csak nem tudom hol lehet megszerezni
2013. júl. 30. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!