Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik ez a (tini) regény?

Melyik ez a (tini) regény?

Figyelt kérdés

Oké, nagy segítségre lenne szükségem. 13 évesen rengeteg ifjúsági regényt olvastam ki, de ez az egy maradt meg csak bennem, mint egy távoli, homályos foltocska. Csupán annyira emlékszem, hogy biztosan egy lányról szólt, és a regénynek valamilyen köze van Ohio-hoz. Van bennem még egy rész; valamikor egy kocsiúton utazhattak, azt hiszem, a nagyszülőkkel, és valamelyiket kórházba kellett vinni.

Sajnos ennyi maradt meg, és a hozzá tartozó érzés. Hónapok óta töröm magam, de többre nem emlékszem.

Valaki?



2013. júl. 24. 02:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pedig 5 éve töröm magam egy számomra kedves internetes játék után, viszont már megvenni se lehet. :\ Nincs sehol.
2013. júl. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló: Melyik játék? Előkerítem neked :)
2013. júl. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez tuti, hogy az Anya nélkül soha lesz. Nagyon szeretem azt a könyvet.
2013. júl. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nagyon, nagyon ismerős ez a cím, megyek is a könyvtárba, megszerzem valahogy. Köszönöm, mindenképp írok, hogy ez lett-e az, de ennek kell lennie!
2013. júl. 24. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!