Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Blogírás? Hol érdemes?

Blogírás? Hol érdemes?

Figyelt kérdés
Regényt írok és többen is mondták már, hogy közzé kéne tennem az interneten. Én ettől egy kicsit félek, hisz nem akarom hogy ellopják az történetem. Ennek ellenére én mégis kedvet érzek arra, hogy megosszam a művemet, mert így sok kritikát, javaslatot és tanácsot, valamint ösztönzést kaphatok. Sokszor halottam már, hogy a Google-nak is van egy olyan oldala, ahol blogszerűen lehet közzé tenni dolgokat és ez egyfajta védelmet is jelent. Vagy rosszul tudom? Hogy és hol éri meg legjobban megosztani egy regényt?

2013. júl. 16. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Hacsak nem védeted le, akkor szerintem nem tudsz ellene sokat tenni. Egyébként nézd meg az idézeteket is hogy lopkodják, most már azt se teszik hozzá, kitől származik.


Blog.hu, blogger.hu, blogol.hu, ezek a legelterjedtebbek a hazaiak közül. Igazából kb. mindhárom hasonló szinten van a legfrissebb tudomásom szerint. Kérdés neked melyik jönne be leginkább, melyik lenne a legkezelhetőbb/legkényelmesebb.


Ha komolyabb terveid vannak, akkor én a Wordpress-t ajánlanám, ezt fel kell dobnod egy tárhelyre. Sokkal testreszabhatóbb, profibb, mint az előre "legyártottak".

2013. júl. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

blogger, blogspot, neonnak is van blogos lapja

Bár elég sokat kell kaparni azért, hogy legyenek olvasóid, hiába nagyon jó a történeted, én a helyedben merengőre, imagine-re stb. tenném fel. Nagyobb esély van rá, hogy kapsz kritikát.

2013. júl. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális esetben a Neon Blogzónát ajánlanám, de mostanság nagyon sz@r lett, emiatt nem teszem. A Blogspoton kell a legjobban kaparni olvasókért, viszont jelenleg azt jobban szeretem.:)
2013. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek 3-assal. Elég érdekes lett mostanság a neon blog zónája. Tele van 1D - s, JB-s történetekkel, meg egyre gyakrabban vannak botrányok is, csak gondoltam megemlítem. Mondom keress inkább kezdő írókat tömörítő oldalakat, itt nagyobb az esélye, hogy kapsz kritikát.

2-es voltam

2013. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A Merengővel/Imaginnel egy problémám van: ezeken az oldalakon nagyobbrészt fanfictionök, fantasyk, sci-fik stb.

találhatóak. Az én írásom, viszont történelmi témájú. Nem tudom mennyire értékelnék ott az ilyesfajta műveket.

2013. júl. 17. 10:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!