Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket ajánlanátok...

Vanuu06 kérdése:

Milyen könyveket ajánlanátok nekem? 15/L

Figyelt kérdés

Bármilyen könyvet írhattok, amelyek saját véleményetek szerint jók voltak. Minden könyvet elolvasok, ha az jó és megtetszik az "ajánlásával". :) Eddig olvastam pl. a Bronte nővérektől, Jane Austentől; de az ifjúsági műveket is kedvelem. A természetfeletti tartalmú köteteket sem utasítom el, bár azokból jóval kevesebbet olvastam eddig. Köszönöm előre! :)


P.S.: Örülnék, ha írnátok hozzá véleményt, ajánlást, mint fentebb említettem.


2013. júl. 16. 15:20
 1/4 anonim válasza:
Anna és a francia csók, Szent Johanna Gimi, Enigma(természetfeletti de én imádtam), Forgotten-Úgyis elfelejtem, Gyönyörű sorscsapás, Éhezők Viadala :) Én is pont ennyi idő vagy, és mindent imádtam :D
2013. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én most olvastam ki(szo szerint) Simone Elkelestol a Tökéletes kémiát, és A vonzás szabályai cimu konyveket. H is foglaljam ossze..... Imádtam! :D az iro maian irja le az eseményeket ami nekem kulonosen tetszett. Spanyol szavakat használ a konyvben(mert a foszereplok egy resze mexikoi) és en szemely szerint imadom a spanyolokat. A nyelvet is de az orszagot és az embereket is. :) nincsenek benne termeszetfeletti lenyek max csak annyi benne a meseszeru dolog h lehet h nincs h ennyire szerelmes valaki (en meg nem voltam szval en nem tudom) Ha szereted a roszfiukat és a Spanyolokat (bár az utobbi nem annyira lenye..) akkor mindenkeppen ajánlom!! (nezd meg a neten h mirol szol nekem már a konyv hátán lévu ismerteto is felkeltette elegge az erdeklodesemet h megvegyem a konyvet.)
2013. júl. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én Jostein Gaarder Sofie világa című könyvét ajánlanám neked. Egy kerettörténetbe foglalva elmondja a filozófia történetét az ókori görögöktől kezdve máig. Nagyon érdekes és elgondolkodtató. Csak ajánlani tudom.
2013. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Berg Judit: Rumini, Rumini Zúzmaraparton, Rumini és a 4 jogar, Galléros FEcó naplója, Rumini datolyaparton, Rumini Ferrit-szigeten

letehetetlen

2013. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!