Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvasnatok? Rovid reszlet...

Elolvasnatok? Rovid reszlet az irasombol.

Figyelt kérdés

Kodos vasarnap delelott volt,kifejezetten az az ido amikor mindenkinek az jut eszebe,hogy otthon kene maradnia, kiveve nekem.Ahogy meglattam ezt a csodalatos idot maris a sportcipomert nyultam es engem nem tarthatott tovabb bent senki es semmi.Vagyis mind addig ezt gondoltam amig anya rosszallo tekintetevel nem talaltam szembe magam a konyhaban.

-Kicsim,tudod,hogy verofenyes napsutesben sem orulok neki ha az erdoben maszkalsz nem,hogy ilyenkor.En tisztaban vagyok vele ,hogy a te korosztalyod nem veszi ezt olyan komolyan de ez nagyon is az-kozbe akartam vagni,hogy igen is ertem es erdekel ami a varosban folyik,de anya csak monoton folytatta tovabb jol begyakorolt beszedet-mar tobb mint 10 lanyt bantottak es 2korodbeli lany ep is tunt ilyen meg soha nem volt nalunk...

-Jooo anya felfogtam,nagyon vigyazok es nem futok be melyen az erdobe de akkor sem zarhatsz be.

Miutan tobb tiz percig gyozkodtem anyat vegre bele ment egy kis delelotti kirucanasba.Persze mindketten tisztaban voltunk vele,hogyha az uj lako David nem az erdoben lakna nem feltene ennyire...

Telorol irok es megjott a buszom,ha gepnel leszek leirom normalisan a kidolgozottat,addig is velemeny?



2013. jún. 24. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:

érdekelne a kidolgozattabb változat. Majd küldd el privátban, hogy biztos elolvassam.

Kis modern novella lesz belőle, ahogy elnézem.

2013. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Vigyázz! Csak óvatosan. Az ötletet ellophatják, úgyhogy nem ajánlom, hogy bárkinek küldj kidolgozott vázlatot, de főleg az egész irományt!


Ja, elolvastam, de maradano karosodas ert a telefonos ekezethiany miatt.


E/1 - mintha magadról írnád. Nekem olyan hatást kelt, mintha én lennék az, akivel megtörténik minden, azonosulok a főszereplővel. Novellánál jó, de regényt E/1-ben írni szerintem furcsa.


Az írás nekem zavarosnak tűnik, de valószínűleg azért, mert a vesszők után nincs szóköz, nincs ékezet, nincs tagolva az egész. Szerintem inkább a normálisan legépelt szövegre kapott válaszokat vedd figyelembe.

2013. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem. Elvből nem olvasok el olyan írást, amelynek a szerzője még arra sem vette a fáradságot, hogy ékezeteket használjon.

Azt azonban így első pillantásra is megállapíthatom, hogy tele van nyelvtani, helyesírási és szövegszerkesztési hibákkal. Ezeket mellőzd, mert így nem sokan fogják elolvasni.

2013. jún. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy buszpalyaudvaron ulrem kb 120 masik emberrel egyutt nem a legmegfelelobb az irasra,ahogy elolvastam a fuzetemben nem is teljesen igy van... Majd felrakom az elso oldalt es ugy kerek velemenyt :-)
2013. jún. 24. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Tedd úgy.
2013. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2. válaszoló, már miért ne lehetne regényt E/1ben írni?
2013. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges, nekem is sikerült :D

Az, hogy nekem furcsa, nem jelenti, hogy rossz is.

Egyébként nekem sok minden nagyon furcsa, úgyhogy... írja úgy az író, ahogy neki tetszik.

2013. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!