Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek nincs túlértékelve...

Szerintetek nincs túlértékelve a büszkeség és balítélet? Mi a jó benne?

Figyelt kérdés

Lécci ne oltsatok le, csak tényleg nem értem. Nem volt rossz, de szerintem messze nem olyan jó, mint pl a Jane Eyre.

18L


2013. jún. 23. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Kinek a pap, kinek a papné! :) nekem például a Jane Eyre nem tetszett annyira... talán azért, mert a BB-t olvastam először és jobban belopta magát a szívembe. Én imádom Jane Austen könyveit, egy bizonyos hangulatot árasztanak. Én imádom a büszkeség és balítéletet, a kedvenc könyvem. Mr. Darcy... Ohohooooohoo... kész vagyok tőle :DD

De a Jane Eyre is nagyon bejött. Bár az örök kedvenc Jane Austen.

2013. jún. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

én is a BB-t olvastam először, szerintem ezért is vártam kevesebbet a Jane Eyretól. meg az nem tetszik, hogy ezekbe a könyvekbe mindig gyönyörű a főszereplő, de Jane végre nem volt az :D

2013. jún. 24. 11:53
 3/4 anonim ***** válasza:

megint én vagyok! hát égen, Jane Austen regényeiben a főszereplők idealizáltak. Tökéletesek. De ez érthető: a főszereplői mind különlegesen szép és kiemelkedő egyéniségek, rájuk talál a nagy a szerelem a tökéletes férfi képében és boldogan élnek... (míg szegény Jane Austen ugye sosem ment férjhez és fiatalon meghalt...)

A Jane Eyre is tetszett, de ott nem szerettem annyira bele Mr. Rochesterbe, mint Mr. Darcyba. :) Bár mindkét szereplő nagyon el lett találva.

2013. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem az tetszett, hogy végre nem az a sablonkönyv :D
2013. jún. 24. 15:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!