Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismeritek Merengőn ezt a regényt?

Effiee kérdése:

Ismeritek Merengőn ezt a regényt?

Figyelt kérdés

Egy vámpíros sztori. Egy lányt, ha jól emlékszem, eladnak, egy fickónak, aki vámpír. A csaj mindig megpróbál megszökni, de közben beleszeret a pasiba. Közben jönnek gonosz vámpírok is. Nagyon jó történet, és kb. 1 éve olvastam... csak elfelejtettem a címét és az írót. :/

Annyit tudok, hogy Merengőn olvastam, és ez tuti.

Ha valaki ismeri kérem írja le a címet, vagy linkelje. ^^ Előre köszönöm. :)



2013. jún. 18. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Keresgéltem neked, elég gyakran megfordulok a Merengőn, és valami hasonlót találtam, bár ez más egy kicsit:

[link]

nem tudsz valami emlékezetes mondatot, szereplő nevét vagy ilyesmit?

2013. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem ez az. :/ Még annyira emlékszem, hogy a vámpír pasasnak volt egy haverja (aki szintén vámpír), annak meg egy bárja... Az utolsó néhány fejezet abban a bárban játszódik.

Meg arra, hogy kutyái voltak a főszereplő vámpírnak, és amikor a lány megakart szökni elengedte őket 8de ugye a kutyák nem bántották a lányt)...

Még a karakterek neveire sem emlékszem...:(

2013. jún. 28. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiírtam fórumra, hátha valaki felismeri, de egyébként nekem is a Fekete Tó Rezervátum jutott eszembe.
2013. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2013. júl. 17. 15:25
 5/5 Mómóka16 ***** válasza:
50%
Köszi a linket erre én is emlékszem nagyon régen olvastam köszi még egyszer a linket :)
2013. szept. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!