Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismeritek a "Mesés ruhák...

Ismeritek a "Mesés ruhák kalandjai egy vintage bolt körül" c. könyet? Aki olvasta, az tudna mondani róla véleményeket?

Figyelt kérdés
Január elején vettem meg, az Alexandrában, nagyon tetszett,2 napja fejeztem be, az utolsó mondat így hangzott: "Dan hívott".Esetleg van második része is?

2013. jan. 20. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Én magam nem olvastam, de itt van pár értékelés róla, plusz három blogbejegyzés alul =)

Ja, és keresgéltem, de nem találtam hozzá második részt.

2013. jan. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett! 2 nap alatt kiolvastam, annyira olvastatta magát velem :D

Sajnos 2. észről én sem tudok. Ez a "Dan hívott" befejezés szerintem szimplán csak arra utal, hogy ezután Dannel volt együtt, és ugye a majdnem férjével lezárta a dolgokat, meg a gazdag pasival is. (Már nem emlékszem a nevekre, mert nem mostanában olvastam :D)

2013. júl. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*részről
2013. júl. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!