Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lenne egy könyv ötletem!...

Lenne egy könyv ötletem! Írjátok le, mi a véleményetek róla, illetve, hogy hasonlít-e bármelyik más könyvre! Nem akarok plagizálni?

Figyelt kérdés

Ez lenne a tartalom (nagyából).

Anita új iskolába kerül, minden megváltozik körülötte. Apja nyomozó, a rendőrségnél dolgozik.

A gyilkosság: A rendőrség nehezen birkózik meg az esettel, gépeken kutakodnak, míg Nita úgy látja, sokkal jobb döntés lenne, ha "élőben" járnák körbe az ügyet, apja azonban nem engedi Nitát beavatni az ügyben, nem hallgat rá, a lány pedig sejti a megoldást! Így Anita névtelen leveleket küld apjának, amiben a gyilkosság megoldása található. Nita az új iskolában talál egy barátot, aki érdeklődve segít Nitának az "ügyben". Azonban van ennél több, mint barátság?...

Lenne benne izgalom, humor, szerelem. Írj véleményt bátran, illetve hogy te elolvasnád-e?

Mivel nem olvastam minden könyvet a világon, ezért lehet, hogy az ötletem hasonlít egy könyvre (amit én nyilván nem olvastam), tehát ha plagizálásnak tartod, nyugodtan írd meg!

Köszönöm a válaszokat! :)


2013. jún. 15. 14:01
1 2
 11/12 anonim válasza:

a névtelen levelek kissé PLL-esek nekem, #-A4ever! :DD

De amúgy szerintem elég valószínűtlen, hogy egy tini lány kezdjen nyomozni, értelmetlen. És akkor hogy jön ide a suli?! O.o Az első mondat kissé SzJG-s,annak nem is lenne muszáj benne lennie.

Szerintem könyvet még ne kezdj, sokan írnak sztorikat blogspoton, próbáld ott, és ha ott lesz elég olvasód kiadhatod könyvként is!:)

2013. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nekem nagyon tetszett. Szívesen olvasnám tovább, és remélem hogy továbbírod mert kíváncsivá tett :) Sok sikert hozzá! :)
2013. szept. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!