Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit tudsz Paolini sárkányairól?

Mit tudsz Paolini sárkányairól?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy Saphira, Tövis, Glaedr, Shruikan és Fírnen mekkora? Milyen magas, milyen hosszú, eemberekhez képest milyen nagyok?

2013. jún. 7. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
A sárkányok sokkal nagyobbak az embereknél. Shruikan a legnagyobb, Saphira és Tövis olyan neki mint valami nagyobb bogarak. Tövis kicsivel nagyobb mint Saphira és Firnen sincs sokkal távolabbb tőlük, ők is óriásiak, de a sárkánylovasok könnyedén fel tudnak ülni rájuk. Még annyit, hogy Shruikan lefeküve elfoglalja a fél tróntermet Uru'baen-ban, ami pedig nem kicsi, hatalmas.
2013. jún. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, bár ezeket tudtam. Arról van szó, hogy más írók sákányaihoz (főleg Naomi Novik: Temeraire, aki 30 m hosszú, 50 m szárnyfesztávolságú és 20 t becsléseim szerint) képest milyen nagyok. Én azt gondolom, hogy Temeraire Glaedr-méretű lehet, de egyáltalán nem vagyok biztos benne, ezért kérdeztem.
2013. jún. 8. 18:45
 3/5 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy Tövis nagyobb mint Saphira: Galbatorix úgy megnövelte a testét, hogy fiatal korában is termetes legyen Saphira mellet.
2014. jún. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Saphira másfél ház méretű Thorn (Tövis) ket ház méretű ha jol tudom Glaedr nagyobb mint ok ketten Shruikan pedig óriási a feje kb akkora mint Tövis Fírnen kb egy ház
2020. máj. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Glaedr háromszor akkora mint Saphira
2020. jún. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!