Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnál ajánlani egy jó mangát?

Tudnál ajánlani egy jó mangát?

Figyelt kérdés
Bármilyen lehet, ami nem robotos vagy sport témájú. Már úgy érzem minden jót elolvastam... írjatok valamit, unatkozom!
2009. okt. 4. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Inuyasha, Bleach, Ghost in the shell, Gravitation (ez a legkiribb:D) pokoli lány, Kaleido star, yuyu hakusho, hellsing, conan a detektív, naruto, Nana, full metal alchemist, full metal panic, (nagyon vicces) Nodame cantabile,death note, chrono crusade(nekem ez a kedvencem) blood+, búj búj szellem, spirál, trigun, digimonok, slayers,kamichu.
2009. okt. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az én kedvenceim:)


Vampire Knight

Paradise Kiss

Gokinjo Monogatari(ez a Paradise Kiss elődje)

Chocolate Cosmos

Love Berrish:)

2009. okt. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
pokemon,dragonball
2009. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vampire Knight és Chrono Crusade a legjobb mangák a világok sztem
2009. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

egyértelműen a Nana

imádommmmmm :D:D

2009. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Deep Love. 4 mangás, ha jól tudom.

Nagyon durva, nyers, igaz és brutális manga.

Csak annak ajánlom, aki elég érett az igazsághoz, és nem úgy fogja fel ,hogy "milyen hülye volt már ez a cafka!"....

Bőgetős illetve sokkolós manga, de mindenképp érdemes elolvasni, www.manga.hu -n fent van magyarul, engem rabul ejtett, nagyon-nagyon durván, majd ma fogok is egy fanartot rajzolni tanulás után... aztán majd talán linkelem.. :D

De mindenképp el KELL olvasni ! !


Másik hatalmas kedvenc:

Kamikaze Kaitou Jeanne, már valamivel könnyedebb témájú, mnit a Deep Love, bár ebben is vannak szomorú dolgok.

A KKJ szeretette meg velem a mangákat és animeket, igazándiból az animet láttam először németül, aztán most meg van az első kötet németül, www.mange.hu -n elolvastam az egészet, ajánlom mindenkinek... :D 10 éve a kedvencem, és most már a Deep Love-val egymás mellett vannak a No.1. helyen... :3

2009. nov. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Második vagyok:))


A DeepLove tényleg isteni manga...márciusban olvastam,de olyan depressziós leszel tőle és egy hétig olyan sírógörcsöd lesz,hogy csoda ha ki nem száradsz.Ha kicsi vagy még,tini aggyal,akkor ne olvasd el,mert nem fogod megérteni...ha nagyon szereted az állatokat és utálod az állatkínzást,akkor a Pao no Monogatari részét hagyd ki,a Host a legkönnyedebb...ott "csak" egy barát hal meg,a többi sokkoló,szerintem 20 fölött kell lenned,hogy megérts:)

2009. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
manga.hu Válogass kedvedre!
2010. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
death note, nana, rémmetró, bizenghast, chrno crusade
2010. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nekem a kedvencem: Dengeki Daisy és Moe Kare de még nagyon szeretem az árnybírót és az Uwasa no Miodi-kun!-t bár az focis :S

ha még érdekel :)

2011. máj. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!