Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek hülyeség?

Licsilili kérdése:

Szerintetek hülyeség?

Figyelt kérdés
Szeretnék naplót írni de sokak szerint hülyeség.

2013. máj. 26. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem jó dolog, főleg ha még fiatal vagy, 12-14 éves körül, mert én most bármit megadnék, hogy bizonyos napokra (így 4-5 év elteltével) pontosan emlékezzek, szóval vágj bele!
2013. máj. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség. De valószínűleg megunod majd.
2013. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hülyeség, sőt, nagyon is jó ötlet. Én 13 évvel ezelőtt kezdtem, azóta folyamatosan írok naplót.

A tanácsom az, hogy írj le mindent, amit fontosnak tartasz, de csak a fontos dolgokat írd le. Vannak olyan napok, amikor 1 eseményről több oldalt írsz, de olyan időszakok is előfordulnak, amikor 1-2 hetet elintézel pár mondatban, mert semmi lényeges dolog nem történik veled.

Írhatsz az érzéseidről, a gondolataidról, a veled vagy a szeretteiddel történő eseményekről, mindenről, ami foglalkoztat. Utólag, évek múlva jó, és gyakran tanulságos lesz visszaolvasni az ilyen feljegyzéseket.

A jelentéktelen dolgokat viszont fölösleges leírni. Sose írj csak azért, hogy ma is írj valamit. Ha nem történik semmi érdemleges, írj egyszerűen annyit, hogy "ez egy eseménytelen hét volt, sokat tanultunk, írtunk pár dogát, minden oké". A fontos dolgokat kell feljegyezni a későbbi önmagad és az utókor számára.

2013. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal, amit mások mondanak! Be different. Én is írok, meg sok mindent ragasztok bele, kidíszítem, és tök jó lesz majd újraolvasgatni. Meg ha unatkozom, akkor is írok bele. Dalszöveget is másolok, és top 10 kedvenc zenét, hogy majd 30 évesen tudjam, milyen voltam most. :)))
2013. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia Lili!!

Szerintem is érdemes lenne írnod naplót. Veled általában annyi dolog történik, hogy csak ámulok és bámulok, amikor meséled őket. Szerintem írj, amúgy is nagyon jól írsz.

Üdv. Bea

2013. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!