Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik sorozatot ajánljátok...

Melyik sorozatot ajánljátok egy 16éves lánynak inkább?

Figyelt kérdés
Harry Potter,Narnia,Gyűrűk ura,Az örökség?Esetleg valami jó fantasy könyvet?
2013. máj. 24. 23:31
 1/4 anonim válasza:
Harry Potter,Az Arany Iránytú,Az éhezők viadala,Hát a gyuruk ura se rossz,de kicsit unalmas...
2013. máj. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Narnia kisebbeknek való, de a HP jó lehet neked. A Gyűrűk Urát én nagyon szeretem, való igaz, tényleg unalmas néhány része. Az örökséget nem ismerem. Az Éhezők Viadala jöhet még, bár az nem fantasy, de nekem egyik kedvencem. Előbbihez hasonló (sokan mondják, hogy Az Éhezők Viadalát arról koppintották, pedig csak az alaptéma hasonló) a Battle Royale. Aztán van még A tűz és jég dala sorozat (sokan Trónok Harcaként ismerik), ezt még nem olvastam, de állítólag jó.
2013. máj. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MarkoG ***** válasza:

Lássuk Harry Potter kiváló lenne, Narnia is, nem csak kcsiinek való én is 17 évesen olvastam el. Gyűrűk urához fiatal vagy szerintem, olyan 18+ a könyv mert akkor lehet igazán megérteni és akkor van türelmed mindent elolvasni.


Ajánlanám a GEmmel könyveket azon belül is a Drenai sagát kiváló , tetszeni fog,

Stephen King Setét torony ciklusa : 7 könyv és az utolsók már nagyon hosszúak és nem tudod letenni :D nagyon fantasy

2013. máj. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A felsoroltak kuzul inkabb Harry Potter de viszont nekem nagyon tetszett Meg Cabot:: Misztikus Szerelem c. konyve is (fantasy)
2013. jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!