Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány éveseknek ajánljátok Az...

Hány éveseknek ajánljátok Az Éjszaka Háza sorozatot (Megjelölve. ) és a Félúton a sírhoz regényeket?

Figyelt kérdés

Mennyire vannak benne durva jelenetek és ez alapján milyen korosztálynak, hány éveseknek ajánljátok?

Köszi a válaszokat!


2010. nov. 10. 17:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Az előbbi P.C. Cast-tól, az utóbbi Jeaniene Frost-tól van.
2010. nov. 10. 17:26
 2/7 anonim ***** válasza:

Éjszaka házát én 14-16 éveseknek ajánlom max. Én legalábbis 20 éves fejjel mérhetetlenül gyerekesnek találtam.

A Félúton a sírhozt sajnos még nem olvastam.

2010. nov. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az éjszaka háza szerintem is olyan 14-16 éveseknek való. A Félúton a sírhoz pedig 16-tól felfelé.
2010. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát tizenéveseknek amiket előzőkben is írtak.. Abba a korosztályba tartozom és nekem bejöttek..:) másikról nem tudok véleményt adni mivel még került a kezembe..
2010. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A 15 éves unokahúgomnak akarom ajándékba venni, mert azt mondta, hogy ezeknek örülne, de nem akarok olyat venni ami nem az ő korosztályának való.

2010. nov. 12. 19:01
 6/7 anonim ***** válasza:

18 éves vagyok és mostanában olvastam őket.

Szerintem nyugodtan megveheted, bár a Félúton a Frost könyvekben vannak igen erotikus részek is, de manapság durvábbakat látnak és olvasnak a 10 évesek is. Jó ajándék, ha nem kapja meg, max letölti:)

2010. nov. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.
2010. nov. 16. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!