Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyvből tudnám 0-10...

Balint1105 kérdése:

Melyik könyvből tudnám 0-10 (10-es skálán) a c+++ és változatait megtanulni? (Nem hiszem hogy van olyan ami egybe szóval külön is jó)

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem a leggyorsabb mód a magántanár
2013. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
járok órákra mert magán tanárra nincs pénzem, de órákon megvan adva, hogy 1,5 óra idő van a tanításra és az órák darabszáma hónapban tehát be vagyunk szorítva ezért gondoltam könyvet
2013. máj. 23. 13:47
 3/3 anonim ***** válasza:

C++hoz elég jó könyv a Benedek-Levendovszky-féle Szoftverfejlesztés C++ nyelven. A trükk az, hogy amikor C-s rész van, akkor "csukott szemmel" kell olvasni, mert C-ül nem annyira tudnak, így irtózatos ökörségeket írnak néha. (Tipikusan olyan helyzetben, hogy "Míg C-ben így kellett csinálni: <baromság>, ezzel szemben ez C++ban így működik: <jó kód, értelmes magyarázat>".)


C-hez a Kernighan-Ritchie-féle kötetet ajánlom.


C++hoz van egy Stroustrup (nyelv kitalálója) által írt könyv, de az nekem annyira nem jött be.

2013. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!