Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyiért Lehet Eladni Egy...

Mennyiért Lehet Eladni Egy Olyan Könyvet, Ami 15 évvel ezelőtt 1265 forintba került, És A Kézi Kötés Alapjait Lehet Belőle Megtanulni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én könyvkötő vagyok,így azt kell,hogy mondjam,hogy a könyved csak annak lesz érdekes aki benne van a szakmában vagy hobbiként akarja tanulni(bár gépek nélkül kevésbé fog kézzel könyvet kötni)Mivel a könyvet 15 évvel ezelőtt adták ki,lehet,hogy bizonyos dolgokban elavult lett...Így nem biztos,hogy azt az árat megkapod érte amennyit te szeretnél...Engem érdekelne,de félek,hogy nem tudnánk megegyezni az árban így nem is licitálok rá...
2009. júl. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! Lehet,hogy félre értettem amit írtál és nem is könyvkötésről szól hanem "pulóver kötésről"..Ha igen akkor bocsánat,de szakmai nyelven a kézi könyvkötést egyszerűen "kézi kötésnek"nevezzük...
2009. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,Valóban Nem A Könyvkötésről szól .
2009. júl. 21. 06:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!