Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szepesi Niki: Én a szexmániás?...

Szepesi Niki: Én a szexmániás? Vélemények?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla? Szerintem a "nő" részéről az egész könyv egy óriási öngól, és pár év múlva úgy fog szégyenkezni miatta hogy hihetetlen, és a leírtak után értelmes férfi szóba nem fog vele állni. A könyv még nem jelent meg, kiragadott részeket olvastam, ahogy írja h "megb.sztak a f.szok" ... borzalom hogy van kiadó aki vállalta ennek a nyomtatását. A csaj azt nyilatkozta hogy ez az ő élete, nem érdekli őt senki véleménye, de ha nem érdekli minek ír egy ilyen könyvet? Miért nem vezet akkor naplót?:D Mi célja lehetett ezzel? Ennyire nincs más kereseti lehetősége, hogy így akar kitűnni? Szerintem a csaj a női nem szégyene... mindemellett remek marketingfogás az egész, a pasik nyálcsorgatva várják a könyv érkezését. Ennyire menők mostanában az erotikus könyvek? Hol maradnak az igényes kötetek? :/
2013. máj. 16. 19:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:

#40

Nem értek egyet veled, de tiszteletben tartom a véleményedet.

Szerintem ez a könyv görbe tükröt tart a társadalom elé.Többször is leírja a könyvben , hogy lesznek a kiket megbotránykoztat ez a könyv.Én becsülöm érte, hogy megírta ezt a könyvet és felkavarta az állóvizet vele. De már ez a csoda is elmúlt és folytatódik minden tovább. Semmi se változott meg ettől a könyvtől. A téma amiről szó van társadalmi alapigazság. Ennek okán a konkrétum is amit leírt igaz.

Teszem azt vajon nincs úgy, hogy a nők a gazdag pasikra buknak? Bárki akinek lehetősége van rá. Vagy a csajok a vízilabdameccsekre a sport szépségéért mennek? Nem e inkább a jó testű pólósok miatt.

2013. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:

#41

Mint ahogy írtam is,tisztában vagyok vele,hogy nagyon sokan élnek úgy,mint ez a nő,és hajlandó vagyok elhinni,hogy igaz,amit leírt.

Nem ez botránkoztat meg igazából,mert mindenki azt csinál és azzal szexel,akivel akar,szíve joga.

A probléma inkább azzal van,hogy szerintem egy intelligens ember tudja,hogy mit ildomos kitenni az ablakba,és mi az,amit inkább meg kell tartani magunknak.

Most gondolj bele,ha mindenki könyvet írna róla,hogy kivel,mikor,hogyan...Pedig vannak az országban bőven,akik tudnának miről mesélni...

És ez nem álszentség,egyszerűen csak úgy gondolom,hogy normális embernek van egyfajta intimitása...

Hülye példa,de mondjuk mindenki szokott kakilni,ezzel mindenki tisztában is van,egy értelmes illető mégsem veszi videóra és teszi fel a youtube-ra.Nem azért ,mert prűd,csak egyszerűen ez nem olyan dolog,ami más emberek millióira tartozik.

Én legalábbis így gondolom...

Mondjuk nekem eszembe sem jutna kiteregetni a hálószobatitkaimat még a barátaim előtt sem,főleg nem egy egész ország előtt,de hát kinek a pap,kinek a papné.

Azért elkeserítőnek tartom,hogy mai világban már szinte bárki írhat könyvet,mert még a legócskább,legértéktelenebb vackot is kiadják...De hát ugye itt minden a pénzről szól,és mikor a az Éjjel-nappal Budapest és Való Világ kaliberű műsorokra van igény a TV-ben,akkor miért lenne ez másként a könyveknél...És lassan már ezen a területen is csak a "celebek" meg a szexuális kalandjaikról beszámoló prostik tudnak majd megélni,az igazi,tehetséges írók pedig éhen fognak halni idővel...Ez azért nagyon elkeserítő...


(40-es voltam)

2013. júl. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
Ezzel a médiás dologgal viszont egyetértek. Csak annyival egészítem ki, hogy ez nem lassan lesz hanem már a jelen valóság. A könyvesboltok polcairól számtalan ilyen könyvet lehet leemelni.
2013. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
34%

nem, nem erről szól a dolog.

ha mást nem veszel észre a könyvből, akkor sztem mindössze a lényeget nem érted.

de könyvet valóban bárki írhat, ez tény. de ez miért is baj? persze senki se olvassa, aztán ahhoz képest elkapkodták mint a cukrot.

azért mert tabutéma ez az egész terület, bizony rengetegek titkos fantáziáját mozgatja.

de ez ismét csak egy felszín, én egy körítésnek veszem., és miért nem azon akadtok ki és arról beszéltek h a sportoló lányokat (és bizony a fiúkat is) valahogy jobban kellene védeni ebben a korban, mert ilyen közegekben iszonyat gyakoriak a hasonló visszaélések, és a 99% ki se derül az életben. megőrzik, eltemetik, kész nem volt, annyi. aztán minden megy tovább.

szal miért nem a fiatalok szexuális kihasználásról beszéltek mint fő hangsúly? Nikike tevékenysége ehhez képest csak körítés, ahogy írtam, és véleményem szerint még csak annyira nem is megbotránkoztató, aki valaha is volt ilyesmi körökben, az pontosan tudja mi megy pl egy összezártabb edzőtáborban, versenyen, szállodában stb ... oké, azt is elismerem h ez az emberek csak kisebb %-a, és talán pont ezért nem is érzik ezt fontosnak vagy ezt mesének tartják és marad a szexbotrány mindenből. pedig dehogy ...


sztem sokan tudnánk mesélni izgalmas dolgokat, attól mert tabu valami, még létezik és még akkor is, ha mondjuk ezek a dolgok az emberek 95%-a részére teljesen elképzelhetetlenek.

2013. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
24%

Nagyszerű könyv. Lenyűgöző a stílusa. Négy diplomás bölcsész írodalmárok, ripacs újságírók a nyomába se érnek.

Semmi olyat nem olvastam ebben a könyvben amit majd pár év múlva meg fog bánni és szégyelnie kellene, hogy megírta.

2013. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
71%
Én most kezdtem el olvasni ezt a könyvet, és engem rettentően idegesít a stílus! Milyen nagy eredményekről beszél?? Egészen eddig azt sem tudtam, hogy a világon van. Arra veri magát, hogy a Risztov Évánál valamikor jobbat úszott? (ha jól emlékszem...) SZÁNALMAS! Főleg, hogy szerintem Nikike nem épp egy jó nő. Lehet, hogy jó alakja van, de ezt csakis az úszásnak köszönheti, viszont a feje - és most már tudom, hogy agyilag is - egy nagy nulla. Még kérdez, hogy irigylem-e? ... Ki az, aki egy ilyen ordas kurv.át irigyelne?? El kellett volna gondolkozni akkor, amikor megalázták. Az az leggusztustalanabb, hogy még büszke is erre. 25 évesen szép teljesítmény.... Ezentúl mindenki el fogja kerülni a kis "szexmániást", mert elásta magát. Legalábbis a normálisak biztos nem őt fogják keresni. Szánalom, de tényleg!!
2013. aug. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
72%

de és mindezt honnan veszed?


oké, én is elismerem h nem éppen a legjobb nő. na de sztem ha te csak ezt véled felfedezni a könyvből, akkor ott bajok vannak. igaz, az egész magyar társadalom a képmutatásra épül, tehát a nagy többségnek ez persze sokkoló, és egyszerűbb elmebetegként és hazugként hangoztatni.


túl a sex-részén (ami igazából tök mellékes, mert aki az élsportban mozog, az pontosan tudja, hogy megy ez, max külsősöknek hatalmas szenzáció), azért mintha lenne abban a könyvben más is ...


szted miért akadtak ki egyrészt az érintettek, de náluk is jobban a vezetőség tagjai? enyhén eláztatja őket, na csak a gond azzal van h csupán a realitást írja le, és ennek meg direkt örülök, abszolút ráfér erre az álszent népre.


és akkor még mehetnénk tovább a rengeteg botránnyal, ugye a lányok "piszkálásán" kívül is itt-ott vagy utal vagy ki is mond pár szóval iszonyat durva dolgokat. naná az illetékesek kiakadtak, csak megint ne feledjük már azt az egészen apró tényezőt, h kérem szépen, ez itt a realitás ...


most akkor az a gond h valaki meg merte írni? azt elhiszem h sokaknak gond, igen!


azzal én se értek egyet, megmondtam Nikinek is, h háát mégse kellett volna ennyire 100%-osan beazonosítható módon leírni a srácokat, hiszen aki benne mozog, abban azonnal összeáll a kép h csakis ki lehet akiről éppen ír. Viszont a könyv tartalma baromi jó!


tovább megyek! tudod mi a baj? hogy még így is nagyon de nagyon finom volt, és csak azt sajnálom h nem írt le ennél még sokkal durvább visszaéléseket, jelenségeket ... csak sztem lassan már elteszik láb alól mert eléggé veszélyezteti bizonyos magas körök érdekeit.

Aki benne van ebben a világban, naná az se fog nyilatkozni ez ügyben, de mindenki számára tiszta h mi megy ... csak itt nálunk sajnos eleve abból indulunk ki h úgyis birka mindenki szal bármit meg lehet tenni.


őszintén kíváncsi vagyok, miket fog bele tenni a következőbe, de lassan félteni fogom ... és véletlenül se a szexdolgai miatt!! ugyan ... az itt csak homokszem!


DE! aki esetleg részletesen is el tudja mondani h mi a baj a könyvvel, arra nagyon kíváncsi lennék !!!!!!!!! előre is megköszönöm!!!!

2013. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
78%

Nos ennek a könyvnek az első áldozata Széles Sándor lett. Aki akarja az láthatja, hogy a versenysport csak eszköz a háttérben a hatalmas anyagi eszközöket mozgató irányítók kezében. Az eredmény már senkit sem érdekel, csak az hogy nehogy botrány robbanjon ki. Gyárfás és csapata nem kockáztatott. Keringeett a pletyka, hogy az alkoholista edzőnek aranyérmes lesz a versenyzője. Ebből még akár akkora botrányt is lehetne csinálni ami a fejébe kerülne. Hát döntött, inkább az edző menjen haza mintsem ő veszítse el a jó zsíros állását.

Lesz itt még majd több kishal áldozat is, de a fő irányvonal még ennek a könyvnek a megírása ellenére is meg fog maradni. De mindenképp nagy szükség volt már egy ilyen remek könyvre.

2013. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
Ez az egész úgy jön le nekem, bár megmondom még csak a könyv felénél tartok, mintha Samanthát akarná lekőrözni a Szex és New Yorkból.Az a nagy különbség, hogy míg Samanthának a fejébe meg nem fordulna könyvet írni a numeráiról, addig ez a Niki bátran megteszi.Arról nem érdemes beszélni, hogy mennyire alázza meg magát ezzel, hiszen ez egyértelmű.Az írói stílusáról szintén ne beszéljünk, tudjuk, hogy nem egy Shakespeare.Kicsit hedonista szagú nekem az egész könyv.Semmi megbánás, vagy elgondolkodás nem jön le az olvasónak, holott ugyebár ezért íródott a kis könyv, hogy kiírja magából, nem pedig hencegni akart.Az egész egy felvágás akar lenni, sőt az illető büszke azokra az ocsmányságokra amiket leír.Nem tudom komolyan venni azt aki hagyja magát női mivoltában ennyire megalázni.Függetlenül szextől, és sporttól és minden egyébtől.Egy megletősen szánalmas próbálkozásnak tartom ezt.Az első "Ulpius" amit a kezembe vettem, puszta kíváncsiságból, hát azt hiszem ez volt az utolsó is.
2013. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
73%
Vannak emberek akiknek tényleg mindegy.Az, hogy sportoló, vagy média személyiség, vagy tanár, vagy orvos, teljesen mindegy.Szepesi Nikiben ezt látták.Ő ezt jó nőségnek hívja.Szerintem egy kifejezetten csúnya arcú és mivel úszó nem egy nőies testalkatú lány.Tehát nem valószínű, hogy a férfiak a "nőt" látták benne.Sokkal valószínűbb, hogy azt látták amit ő akart, hogy lássanak rajta/benne, amit el akart hitetni magáról, amit lehet, hogy ő is gondolt, ha a tükörbe nézett.Az ilyen nőknek ez a titka.Van aki tud élni ezzel és használni tudja ezt az adottságát, van aki pedig sajnos visszaél vele saját maga ellen fordítja és undorítóságokra veszi rá saját magát. Ilyen ez a lány is.
2013. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!