Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta valaki Marlo Morgan-vi...

Olvasta valaki Marlo Morgan-vidd hírét az igazaknak című könyvét,? Milyen hatással volt rád?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Állítólag a történet kamu, jó nagy átverés az egész, csakúgy mint a Slawomir Rawicz féle Hosszú menet c. könyv (habár az másról szól...). Amúgy elkezdtem olvasni, kábé a feléig értem, de túl hihetetlen volt a történet, és úgy éreztem, ebből nem sokat hasznosíthatok se én, se az emberiség...
2013. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kamaszként olvastam először, kb. az egész életemet megváltoztatta, az első mérföldkő volt az olvasásélményeim közt. Ha igaz, ha nem, nincs jelentősége, rengeteg szép gondolat van benne, amik vergődő kamaszként nekem kincset értek. Felnőttként is újraolvastam, érdekes, hogy egész mást nyújtott, mint tinédzserként.
2013. júl. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!