Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti tudtok ágyban olvasni?...

Ti tudtok ágyban olvasni? Mitől függ, hogy ki tud, s ki nem?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen képtelen vagyok ágyban olvasni.

Még ha ott is csak ülök, olvasni nem tudok.

Bármennyire is érdekel egy könyv, max. 5 oldalig jutok.

Aztán elfog az álmosság.

De ha ugyanazt a könyvet asztalnál olvasom, simán megy 40 oldal is egyhuzamban.


Azt sem mondhatom, hogy fáradtan, álmosan kezdek olvasni, mert ha napközben próbáltam, amikor tényleg nem voltam sem álmos, sem fáradt, olvasni akkor sem tudtam 5 oldalnál többet.


Mi miatt lehet ez így?


2013. máj. 12. 17:12
 1/9 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy ez függene bármitől...csak simán álmos leszel, mivel ott alszol és lehet az alvás gondolatától leszel álmos...egyik osztálytársam is ilyen, mert az ágyban másra sem tud gondolni, csak az alvásra.
2013. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fekszel és közben semmit sem csinálsz, ezért álmosodsz el. Én ágyban szoktam olvasni, kényelmesebb.:D
2013. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Fekszel és közben semmit sem csinálsz..."


Az olvasás akkor semmittevés?

Nem értem ezt a részt.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

Én is olyasmire gondoltam - amit az első válaszban olvastam - hogy az ágyat az alvással kötöm össze. Így talán már az a gondolat is, hogy _ágyban_ olvasni az alvás felé visz el.

2013. máj. 12. 18:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy jó darabig csak ágyban olvastam, mert nem volt asztalom. A mai napig is jobban szeretek ágyban olvasni, mert kényelmesebb.

Ágyban, fekvő helyzetben az ember könnyebben elálmosodik, ez lehet a helyzet nálad. Én, ha nagyon kíváncsi vagyok a könyvre, nem álmosodom el.

2013. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nincs sötétebb helyen az ágyad? lehet, attól akar lecsukódni a szemed. esetleg nyiss ablakot, a friss levegő segít ébren maradni. (=
2013. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ágyban szeretek a legjobban olvasni. A legjobb dolgok mindig ott történnek:)

Az ablaknyitós-ötlet, amit az egyik korábbi válaszoló írt, tényleg jó, bejön a friss levegő, akkor te is frissebb leszel.

2013. máj. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A nem csinálsz semmit alatt azt értettem, hogy mozdulatlan vagy.
2013. máj. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én max. két oldalig jutok, aztán leragad a szemem... :)
2013. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

No, akkor én tovább jutok még így is, Mull Pasha?


Am. te vagy az első, aki azt mondja, hogy nem tud igazán olvasni az ágyban. Eddig mások furcsának tartották ezt, amikor említettem.

2013. máj. 16. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!