Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Naruto mangát hol tudom...

Greta201 kérdése:

A Naruto mangát hol tudom online olvasni? És van már a Shippuudennek mangája?

Figyelt kérdés
Nem voltam az a nagy anime és manga rajongó de most egy olyan 2 hónapja nézem és olvasom és annyira megszerettem, h éjjel-nappal azt nézem. :D

2013. ápr. 22. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Innen kezdôdik a Shippuden.

2013. ápr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ott amit az első válaszoló linkelt, a Naruto és a Naruto Shippuuden csak animében van így szétbontva, mangában mindkettő Naruto néven fut.
2013. ápr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

az úgymond shippuuden anime pár (száz) résszel el van maradva a manga mostani állásától :D


egyébként nincs külön sh manga, mangából csak naruto van :) viszont linket nem tudok adni mert én magam nem olvasom :D

2013. ápr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ez tetszik, akkor szerintem megpróbálhatsz mást is, rengeteg remek darab van még.
2013. ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
#4esnek igazat adok . A naruto pont az a kategória ami egyátalán nem egyedi sőt sablonos , ennek ellenére sokan szeretin , viszont vannak sokkal jobb és zseniálisabb animék , pl Death Note vagy Code Geass
2013. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Arigato!^^ 5.válaszolónak pedig mondani szeretném (nem sértésnek vagy hasonlónak csak úgy) én nagyon szeretem a Naruto-t és a Naruto Shippuuden-t szeretném,ha nem fikáznád,amúgy,meg szerintem egy csomó anime onnan lopott de mind1...pl.:Fairy Tail (attól még imádom)nem hiszti kép csak nem bírom az ilyet a Death Note-t pedig elkezdem nézni,mert ajánlottad....:)
2013. júl. 3. 02:32
 7/10 anonim ***** válasza:
A Fairy Tail is olyan hogy egy deka eredeti ötlet sincs benne ... Naruto is ilyen .. annyival jobb hogy egy főszálat követ végig , ami legalább kevésbé sablonos .
2013. júl. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A Naruto meg a hxh-ból és dragon ballból lopott, azok meg a kinnikumanból, nem sok eredetiség van az ilyen típusú animeknél.
2013. júl. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8#: Valamit rosszul tudsz, kicsit érdekes lenne, ha a HxH animétől "lopott" volna a Naruto, elvégre a Naruto 1 évvel és 1 hónappal korábban jelent meg, mint a HxH.
2014. szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én értem #1-es ,hogy onnét lehet olvasni ,csak nem az elejétől.Inkább hozzasd le valamelyik megyei könyvtárból.
2018. szept. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!