Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek érdemes elolvasni...

Szerintetek érdemes elolvasni A Zabhegyezőt? Jó könyv? Ha olvasta valaki akkor tetszett?

Figyelt kérdés

2013. máj. 11. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem, az egyik kedvenc könyvem :)
2013. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, jó könyv. Olvasd el, szerintem nem bánod meg!
2013. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp olvad el,olyan könyv amikor a végén csak magad elé bámulsz, és csak annyit tudsz mondani hogy hűű :)
2013. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válazokat:). Most már mindenképpen elfogom olsasni :) . Köszönöm.
2013. máj. 12. 10:11
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem egy agyrém volt. Én kultúrsznob vagyok, mindent elolvasok, ami klasszikus, alapmű, vagy amit illik ismerni, így a Zabhegyezőn is átrágtam magam, de egy kínszenvedés volt. Kritikán aluli, színvonaltalan gagyi. Ékes példája annak, hogy nem minden arany, ami fénylik - nem minden értékes, ami klasszikus.
2013. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Őszintén szólva nekem sem tetszett, én nem értem miért számit ilyen értékesnek, kihagyhatatlannak az a könyv. Lehet van valami mély mondanivalója, csak én tizennégy éves fejjel nem értettem meg, kitudja..
2013. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 B25 ***** válasza:
Szerintem lehetetlen dolog erre a könyvre kimondani csak úgy hogy rossz vagy éppen jó. Az biztos hogy nem egy hétköznapi olvasmány. Egy teljesen különböző nézőpontból szemléli a világot. De 16 éves korod előtt nem hiszem hogy igazán meg tudnád érteni miről szól.
2013. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már elkezdtem a könyvet olvasni. Nagyon tetszik. 13 éves vagyok.
2013. máj. 14. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!