Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlotok 13...

Milyen könyvet ajánlotok 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Nem azokat a lányos könyveket szeretem mint sok 13 éves inkább a fantasy könyvek. Mostanában a kedvenc könyvem stephenie meyertől A burok, tehát az ilyen fajtájú könyveket szeretem. Nem bánom ha hosszú mert legalább tovább tart. Lécci írjatok mert nagyon rossz egy ilyen könyvmolynak mint én hogy nem tudok mit olvasni!

2013. máj. 11. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:

én valamiért mindig tudok találni magamnak valami érdekes könyvet, amit olvashatok.

darren shan: vámpír könyvei, démon könyvei nincs bennük túl sok romantika, sőt...de nagyon jók

george r. r. martin: tűz és jég dala, fantasy a javából (ismertebb nevén trónok harca)

tolkien: gyűrűk ura - szerintem nem kell magyarázni, klasszikus

suzanne collins: éhezők viadala

marie lu: legenda stb.

írtam pár olyan könyvet ami igazi fantasy (trónok harca, gyűrűk ura) + olyat amilyenre szerintem te gondoltál. ja és megjegyezném, hogy a burok tipikus lány könyvként van reklámozva.

2013. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lehet hogy annak van reklámozva de nem igazán az
2013. máj. 12. 09:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a Marie Lu - Legenda könyvnek :)
2013. máj. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kemese Fanni - A napszemű Pippa Kenn

[link]


Én általában csalódok a mai magyar szerzőkben, de ez valami fantasztikus volt.


Egy héten belül újraolvastam :)

2013. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!Most suzanne collins-tól olvasom az éhezők viadala trilógiát és már rögtön nem a burok a kedvencem! :)
2013. jún. 11. 08:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Catherine Fisher:Incarceron

Jonathan Stroud:Bartimaeus trilógia(1.rész:A szamarkandi amulett)

Stuart Hill:jégvár csatája

J.R.R. Tolkien:A gyűrűk ura

Peter Freund:Misztéria

Cassandra Clare:A Végzet Ereklyéi(1.:Csontváros)

Cassandra Clare:Pokli Szerkezetek (1.:Az anygal)

Sarwat Chadda:Az ördög csókja

2013. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj az éhezők viadala nekem is nagyon tetszett (csak én 12 évesen olvastam) ..szerintem könyvben jobb mint a film.. :) szerintem tetszeni fog az is: Victoria Forester A lány aki tud repülni Nem rég jelent meg, habár kevésbé "durva" mint az Ehezők viadala, de ez is nagyon jó.. :)
2013. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!