Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek ha Reni járna...

Szerintetek ha Reni járna Arnolddal milyen lenne a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Mert szerintem Arnold tuti kisajátítaná Renit és szerintem még Petivel sem engedné találkozni...

2013. máj. 3. 16:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
67%
szado-mazo. :D
2013. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Lizzie-chan ***** válasza:
56%
Hmm.. nem is tudom. szerintem Reni és Arnold kapcsolatában lenne egyaránt jó és rossz dolog is. A jó dolgok közé tartozna a közös érdeklődési kör és, hogy megértik egymást, a rossz dolgok közé pedig az, hogy Arnold tényleg önző tud lenni, és egy idő után Reninek már nagyon elege lenne.. Másfelől Arnold tuti, hogy nagyon féltékeny lenne, hiszen eddig is ő akadályozta, hogy Reni és Cortez összejöjjenek. Eleinte bírtam Arnoldot, de mikor átláttam a helyzetet, rögtön megutáltam. Reni + Cortez forever! :) 
2013. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 LilikeHelloKitty ***** válasza:
52%
Vúúúúúú,az szörnyű lenne: Arnold elrángatná Renit mindenhova. A többiek mind megutálnák, és Arnolddal csak Arnold kedvenc témájáról lehet beszélni(Arnold)
2013. máj. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem lenne jó... Reninek mindenkivel megszakad a kapcsolata. Arnold mindig vele lesz. Virág sírdogálna. Reni megfeledkezik róla ugyan úgy mint Petiről ,Justinról.nem menne fel facebookra msm csak rejtve. Kinga már nem szólna bele max egyszer ráordítana Renire. Zsoltival és Davvel nagyon összeveszne Reni. A szüleivel is kevesebbet lenne. Zsákkal és Gáborral kevesebbet beszélne. Ricsivel összeveszik nagyon ,egyszer meg is ütné Arnoldot . Cortez meg sokszor beszóln Arnoldnak és verekednének is.De szerintem nem türné el.... Nem kedvelem Arnoldot. A 3. Részben kedveltem de már nem . C+R=<3
2013. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%

miért van az, hogy lepontozták a A+R pro és fel a C+R véleménymegnyilvánulásokat? egyenlőnek kéne lenniük, mert emberek írták őket, és minden embernek egyenlő joga van megszólalni.. jaj, és persze ítélkezni is.. de azért mégis:o3

(ááá, futok is, itt is jön e lepontozás)

2013. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 li_lo_be válasza:
24%
szerintem az nem lenne annyira erdekes...
2013. jún. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
83%
Cortez Gary Stu, de én is egyetértek abban, hogy Arnold nem tudná boldoggá tenni Renit, mert az érzelmi intelligenciája alulfejlett. Arnold mellé karakánabb lány való, aki nem hagyja magát befolyásolni.
2013. jún. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
64%

lesz egy boldog, ám halálosan uncsi kapcsolata Reninek. Aztán ugye Arnold 11-ben lelép, ő nem találja a helyét, mert Virág inkább Ricsiékkel lóg, mint a "két uncsi könyvmollyal" a balhés ötössel sose lenne jó barátságban, mert ugye ő volt "Neményi csaja". Az osztályközösség összekovácsolódik, de Reni kívülálló marad és ugyanúgy fog szenvedni a magánytól, mint általánosban. Cortez kiábrándulna belőle és Vikivel meg hasonló stílusú csajokkal járna, akik nagyon rossz hatással lennének rá: teljesen elzüllene, meg is bukna. Peti és Justine is eltávolodna Renitől, Kinga meg aztán tényleg überlúzernek tartaná.

Szóval iszonyatos szerencsétlenség lenne, még akkor is ha eleinte Reni boldog lenne Arnolddal.

2013. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
49%
Igen, én is ezt a kifejezést használnám - unalmas!!!
2013. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Szentem olyan lenne, mint amikor barátok és olyan, mint Kinga és Zsolti kapcsolat így összekeverve
2013. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!