Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek ha Reni járna...

Szerintetek ha Reni járna Arnolddal milyen lenne a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Mert szerintem Arnold tuti kisajátítaná Renit és szerintem még Petivel sem engedné találkozni...

2013. máj. 3. 16:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Rossz,Reni két nap múlva otthagyná :D
2013. máj. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 vörös98 ***** válasza:
76%
Lol... ezt most így elképzeltem, h tényleg milyen lenne... mintha egy megszottyant 50es pasival járna :DD
2013. máj. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem jó lenne. És ez az Arnold kisajátítja Renit-dolog akkora hülyeség. Szinte mindenki, aki ezt szajkózza, azzal érvel, ami szóról-szóra le volt írva a könyvben, csak mintha ő gondolná így, és ez lenne a sorok közt megbújó tartalom. Szerintem inkább formáljatok önálló véleményt, mert a könyvek ezért jók, és nem azért, mert leír egy sztorit, meg azt is, hogy mi legyen a véleményed róla.

És abszolút jó lenne a kapcsolatuk, mert ugyanazok érdeklik őket, és jól kijönnek.

2013. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem... fú, nem tudom. Én szeretem Arnoldot, és mellé egy Renit képzelek el. Viszont Cortez mellé is egy Reni illik. Talán Arnolddal jól kijönne, ha járnának, de nem lennének olyanok, mint Cortez, és Reni. Ezt úgy értem, hogy Cortez+Reni jobb páros, mint Remi+Arnold, de ők is jók lennének együtt. :D
2013. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%

Nekem már az elejétől fogva nem volt szinpatikus Arnold.

Szerintem akkor az egész könyv más lett volna

2013. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Huuuu, hát unalmas:DD Reninek Cortez mellett a helye<3
2013. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
47%
Szerintem nagyon jó kapcsolatuk lenne, éN VÉGIG Arnoldnak szurkoltam nem bírtam Cortezt
2013. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
54%
Én nagyon nem bírom Cortezt, így szinte egyértelmű, hogy mindig is Arnoldnak szurkoltam. Szerintem jó lenne, mert ugyanolyan dolgokat szeretnek, jó őket elképzelni együtt. Kicsit unalmas lenne egy idő után, ha nem lennének veszekedéseik, ellentéteik, de romantikus, én csak úgy tudom őket elképzelni, hogy Párizsban élnek és tanulnak tovább együtt.
2013. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%

Hát nem lenne jó.

Akkor barátai se nagyon lennének Reninek mivel az osztálytársai mind utálják Arnoldot és nem bírnák elviselni hogy velük legyen. Egyébként meg Reni és Arnold tényleg csak a könyveőkről tudnak elbeszélgetni másról nem..Unalmas lenne. C+R<3!:)

2013. máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem senkinek se tetszene. Arnold kb eltiltaná Renit mindenkitől. Virággal egy időután megszakadna a kapcslata. Ricsi szerintem leütné Arnoldot . zsolti,dave összeveszne nagyon Renivel. Cortez meg összeveregszik Arnoldal. R+C=<3
2013. máj. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!