Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jó ötletek könyvjelzőhöz?

Jó ötletek könyvjelzőhöz?

Figyelt kérdés

Valami kicsit extrát szeretnék:) Olyasmit, ami egyedi, ami kicsit vagány is, kicsit csajos is. Nagyon szeretnék egy jó könyvjelzőt magamnak:)Kreatív ötleteket is szívesen látok, és nyomtathtót/megvehőt is:)

14/L



2013. máj. 3. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak a kreatív ötletekben vagyok otthon, úgyhogy azt fogok írni egy párat.

Az alap lehet színes papír, kreatív hobbi boltokban nagyon szép és különleges papírokat lehet kapni, vagy mintás/színes szövet is. A mintásra mondjuk ne, de az egyszínűre dekupázs technikával ragaszthatsz szalvéta motívumokat (mindez beszerezhető a kreatív hobbi boltokban), varrhatsz gyöngyöket vagy más apró tárgyakat (pl. magvak, fűszerek, aszalt gyümölcs, gomb, akármi...). Papírra, szövetre és még számos más anyagra egyaránt lehet festeni akrilfestékkel vagy üvegfesték kontúrral.

A minta és a szín teljesen tőled függ, tehát úgy csinálod vagányra vagy épp csajosra, ahogy csak a kreativitásod engedi. Én azt javaslom, hogy menj be egy kreatív hobbi boltba, és nézz szét a papírok és szalvéták között! Ez az ihletszerzés egyik legjobb módja.

2013. máj. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én általában a lustább időszakaimban neten rákeresek magyarul illetve angolul(bookmark) és nyomtatok magamnak olyat, ami megtetszik. :) De vannak oldalak ahol kifejezetten kreatív ötleteket mutatnak hogy hogyan lehet csinálni könyvjelzőt.
2013. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)) Lehet megpróbálkozom ezzel az ötlettel:)
2013. máj. 3. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tudsz horgolni vagy kötni, rengeteg minta van a neten, egyszerűbbek is szép számmal (most vagy 300 mintát találtam, mind egyszerű, kezdőknek való, ingyenes és jó leírás is van hozzá). Meglepően sok Harry Potter tematikájú, de még ezeket is lazán át lehet alakítani.

[link]

Ez például nem is nehéz, könnyen alakítható, a vége elhagyható, illetve elég nagy tűvel dolgozik. (És van hozzá képes útmutató. De lefordíthatom, ha érdekel.)

2013. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó:) Sajnos horgolni és ehhez hasonlókat csinálni nem tudok, de azért köszi:)
2013. máj. 6. 09:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!