Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Figyelem Harry Potter rajongók...

Figyelem Harry Potter rajongók! Hol vannak olyan boltok ilyen témában magyarban? Többi info lent cartman759@citromail.hu

Figyelt kérdés

pl:.a filmbeli talárok,pálcák stb..., olyan mint Angliában minden gyerek ilyenben rohangált.(vagy adjátok meg a web címeket az ilyen vásárlós oldalaknak, akár emailban is!)

köszi a segítséget


2009. szept. 27. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
utálom a harry pottert
2009. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ki kérdezett???!!nem érdekel a véleményed ha nem tudsz rendesen válaszolni akkor inkább ne is írj!!!amugy meg mit szólsz be??!!Én nem szólnálak le semmiért ezért te se tedd!!!És szerintem elég szépen fejeztem ki magam és ezt mindenkitől el is várom!
2009. szept. 27. 23:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy tévedek,de szerintem Magyarországon nincs ilyen.:S
2009. szept. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs. Viszont eBay-en és ilyesmiken tutira lehet rendelni.
2009. szept. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
mi idegeskedsz? nyugoggyá má le! ugatsz itt mint egy bolond vakond, ecséém..
2009. okt. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos magyart nem találtam, de itt egy külföldi:

[link]


Itt vannak a kategóriák, pl. Dervish and Banges, és ezekre kattintva nézelődhetsz kedvedre. Én is megnéztem, és szerintem elég drága minden. Találtam egy Tűzvillámot, ami több mint 60.000. De azért körülnézhetsz.

2012. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Itt lehet találni persze kevés de mégis magyar: [link]
2016. máj. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Wish-ről rendeltem Griffendéles sálat(1200 ft), talárt(3000 ft), karkötőt(300 ft), meg polót(1000) + szállítási költség 8000 ft-ot fizettem.
2017. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!