Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » S. O. S. Valaki, akinek...

S. O. S. Valaki, akinek megvan ez a könyv, nem tudna segíteni?

Figyelt kérdés
A könyv címe Kurt Cobain: Naplók, és arra lennék kíváncsi, mekkora a tömege? A könyvekben általában benne szokott lenni, mennyit nyom, valaki nézze meg nekem, vagy mérje le! Előre is köszi.

2013. ápr. 25. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
sajnos nincs meg, de ezután megnézem, hogy melyik könyvben van benn a súlya, mert nem emlékszem, hogy "általában" bent lenne
2013. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ennyivel is gazdagítottam a tudásod, de olyanok válaszoljanak, akiknek a kommentje ér is valamit.
2013. ápr. 25. 23:12
 3/7 anonim ***** válasza:

azóta végignéztem a könyvespolcom (nem piskóta) de egyikben sincs benn a súlya ... logikailag is érdekel a dolog egyébként:

1 mi a túróért jó, ha egy könyvben benn a súlya?

2 honnan tudják a nyomdában előre, hogy darabolás, kötés, fedés után mennyi lesz a súlya a kész könyvnek?

2013. ápr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A súly nincs benne egy könyvben sem. Már ha nem Kurt Cobain súlyára vagy kíváncsi...

Millió dolog benne van (szerző, cím, kiadó, nyomda, kiadás éve... ) de a súlya nincs

Egy könyvtáros

2013. ápr. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A könyvek súlyát a netes könyvárusítóknál megtalálod, magukban a kötetekben nincs benne.
2013. ápr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó, hát lehet, hogy akkor csak a tankönyvekben van benne, de azokban biztos. Köszi, utolsó válaszoló, te legalább segítettél :)
2013. ápr. 26. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!