Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért sz*rozza mindenki a...

Miért sz*rozza mindenki a Szürke ötven árnyalat Triológiát?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jó könyv.Mindenki azt mondja hogy csak a szexről szól, de szerintem ha elolvasná néhány ember mind a 3 könyvet megértené..
2013. ápr. 16. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Na mondd, mi a mondanivalója annak a szemétnek?
2013. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Mert egy hatásvadász, semmitmondó iromány.
2013. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretek sokmindent,amit más ok nélkül leszarozik,mégsem jövök ide dühöngeni,hogy miért. Fölösleges és provokatív a kérdés.
2013. ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 rajcziz ***** válasza:
100%

És ha annyira szereted, tudhatnád, hogy a Szürke ötven árnyalata csak egy könyv, nem maga a trilógia.

Jómagam nem olvastam, nem "sz*rozom", de az alapján, amit hallottam, nem is szeretném elolvasni.

Más embereknek más a véleménye, ezt meg kell tanulnod elfogadni.

2013. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Én nem olvastam, nem is szeretném, de nem szarozom le. Főleg azért, mert egy oldalt nem olvastam még belőle, szóval nem tudom mivel megalapozni. De amit mások mesélnek róla (eddig csak negatív kritikát hallottam) az alapján ki tudom jelenteni, hogy rengeteg jobb fanfictiont olvastam már.
2013. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem olvastam, de mivel nem zárkózom el kategorikusan semmitől anélkül, hogy megismerném, beleolvastam az eredeti nyelvű kiadásba, olvasgattam részleteket. Mivel a címe és a borítója valóban jó, érdekes és figyelemfelkeltő, hajlandó lettem volna elolvasni. Egyenesen csalódott voltam, amikor szembesültem azzal, hogy ez a jópofa, ötletes cím micsoda hulladékot takar.

Nulla stílus, szegényes szókincs, gyér fogalmazás. Egy stílustalan, lapos gagyi az egész. Én a szex helyében elbujdosnék szégyenemben, hogy egy ilyen utolsó, értéktelen baromságot írtak rólam.

Aztán még csodálkozunk, hogy az emberek kulturális színvonala és szexuális kultúrája ott tart, ahol... Nos, azok után, hogy ilyenekkel tömik a nép fejét, nincs min csodálkozni.

Nem kell minden moslékot megenni, amit a média elénk rak, mert a végén még elhülyülünk.

2013. ápr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok embernek tetszik rajtad kívül. Örüljetek, élvezzétek és ne kérdezzétek, hogy aki szidja, miért teszi (mert neki nem tetszik). Egyfelől akinek ez nem a stílusa, az 300 könyv után se érti meg, másfelől meg milyen dögunalmas lenne, ha mindenki ugyanazt szeretné? :D Mindenkinek megvan a maga ízlése, és ez így jó, az okokat nem kell boncolgatni.


De ha feltétlenül indok kell, akkor számomra túl sok és unalmas volt a szexjelenet, idegesített a buta főhősnő, rosszul használta a nekrofília fogalmát és pszichológiailag teljesen indokolatlan Grey bácsi állítólagos fejlődése.

2013. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 Nekem is tetszett a Szürke ötven árnyalata, mert szórakoztató maga a sztori, nem túl nehéz olvasni, stb. de az hogy valakinek tetszik valami és hogy jó-e vagy sem, az két külön történet. Csak sokaknak nem megy az objektív véleménynyilvánítás. Irodalmilag a Szürke 50 árnyalata egy szemét, mondanivalója nulla, és szerintem akik nem értik, mások miért kritizálják, azok olvassanak el pár normális könyvet és utána gondolják át az életüket.
2013. ápr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

azért szarozzák, mert nem tetszik nekik. ez ilyen egyszerű, de szerintem erre magadtól is rájöhetnél. nem mindenki egyforma, ízlések és pofonok. ha meg neked tetszik, akkor szard le, hogy más mit gondol, végül is nem mindegy? csak azért, mert másnak nem jött be, te olvashatod, vagy nincs igazam?


tény, hogy ha nem lenne benne szex, akkor kb 1600 oldal helyett 70 oldalas könyv lenne belőle.

2013. ápr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!