Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a jó a Szent Johanna Gimiben?

Mi a jó a Szent Johanna Gimiben?

Figyelt kérdés
Minden 2. kérdés arról szól itt. Nem unjátok még? Mi a jó abban a könyvben? Mi az, amiért érdemes elolvasni? Mi az, ami megkülönbözteti a többi tiniknek való szerelmes regénytől?
2013. ápr. 15. 19:38
 1/3 SZJGRR ***** válasza:
A gimnazista életről szól,tanulhatunk belőle,jó a sztori stb
2013. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon vicces, és egyébkén én mikor először olvastam eszembe se jutott hogy abbahagyjam. Szerintem nagyon izgalmas mindig van benne valami fordulat amire megint kíváncsi lehetsz.

És mint ahogy előttem is írták, lehet belőle tanulni is :)

2013. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

Kislányok. Nekik való. Magukra ismernek benne. Az SzJG egy példásan jó marketinggel létrehozott üzleti fogás. Nem irodalom, de nem is az a célja. Hanem a fogyasztóközönség igényeinek kielégítése, arra pedig tökéletes.

(Nem, nem jó könyv. Kritikán aluli. De ezt csak azért látom be, mert nem vagyok tini lány.)

2013. ápr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!