Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy oldhatnám meg egy beszere...

Hogy oldhatnám meg egy beszerezhetetlen könyvsorozat problémáját?

Figyelt kérdés
Nos, van egy rendkívül hosszú, sok kötetből álló sorozat, amit mindennél jobban össze szeretnék gyűjteni. Terry Goodkind könyvekre gondolok. Csak Ebookon találtam őket, a létező összes antikváriumot/könyvtárat megnéztem már. Gondolkoztam azon hogy letölteném, és kinyomtattatnám, de hát az irdatlan mennyiség lenne. (32könyv!!) Nem hiszem hogy itt kapnék megváltást a problémámra, de próba szerencse. :)
2013. ápr. 10. 19:43
 1/3 Mirk ***** válasza:

Pedig az ebook a megoldás. Sajnálom mert egy igazi könyvet nem lehet összehasonlítani az ebookkal, teljesen más olvasási élmény és egyfajta elégedettséggel tölti el az embert a könyveitől roskadozó polc látványa. Csak a papírkönyv előnyei ennyiben ki is merülnek.

Az ebook ingyen van. Bármilyen könyv legalább 3000 Ft manapság, de ha felkapottabb, vagy hosszabb, esetleg keménykötésű könyvet veszel akkor mindjárt 5000. Ugye mindenki szeretné tömni magába a kultúrát, de vannak családok, ahol két könyv ára egy heti élelmiszer. Csak lelki táplálékkal hamar lefogysz.

Az ebookhoz nem kell minden falra könyvespolcot szerelni. Egy átlagos ebook olvasón több ezer könyv elfér.

Ha magaddal viszed az ebook olvasót, akkor az összes könyved magaddal viszed.

Vagy nézzük a te példádat. Szeretnél elolvasni egy sorozatot. Csakhogy a 32 kötetből mondjuk 10 kapható.

Vagy a kiadás kezdetétől vásárolod a kötet darabjait, de a kiadó érdeklődés hiánya miatt nem fejezi be a sorozat kiadását (ugye Erikson).

Összességében szerintem az ebook csodálatos dolog. Régen még én is álmodoztam róla, hogy lesz egy olyan gyűjteményem, mint apámnak, több ezer könyvvel, csak azóta megváltoztak az árak, meg a világ.

2013. ápr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, akkor jó dolgod van, be is szerezhető, és csak 11 könyvből áll: [link]


Egyébként ugyanaz a magyar is, csak ott több részre bontották a könyveit, nem tudom miért.

2013. ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem egy tök szimpla ebook olvasóm van, a legeslegolcsóbb, amit kapni lehet a kategóriában, és már annyi szuper könyvet töltöttem le, amiket hiába kerestem boltokban, hogy csak na.

És pár letöltött könyvvel be is jön az ára, ha úgy vesszük...

Szerintem töltsd le, olvasd el és tartsd nyitva a szemed, hátha egyszer alkalmad nyílik megszerezni

2013. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!