Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Éhezők Viadala trilógia?

Éhezők Viadala trilógia?

Figyelt kérdés
Ha olvastátok, melyik a kedvenc könyvetek és miért? Ki a kedvenc szereplőtök? :)
2013. ápr. 10. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán a 2. a kedvenc, de a 3.-at is szeretem. Finnick a kedvenc :)
2013. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1 és a 2-nek a vége sikerült a legjobbra. A kedvenc szereplőm: Haymitch és Finnick. :)
2013. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is Haymitch és Finnick. Én Johannát is bírom. :P
2013. ápr. 10. 17:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. tetszett a legjobban, nem volt rossz sorozat, de kedvenc szereplőt nem sikerült tanálnom benne.
2013. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A harmadik a kedvencem, és Cinna :)
2013. ápr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindenki azt mondta, hogy szerinte az elsö a legjobb, a többi már vontatott. Én ezzel nem értek egyet, esetleg a második és a harmadik rész bonyorultabb, de szerintem egyre jobbak és izgalmasabbak. Szóval nekem a 3. tetszett legjobban. Kedvenc szereplöm nincs, legtöbbször elfelejtem egy könyv közben hogy ki ki :D
2013. ápr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem a második rész tetszett a legjobban,és a kedvenc szereplőim Finnick és Prim.
2013. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem az első a kedvencem de a többi is nagyon jó

a második közepétől szinte csak szenved és a harmadik részben még megkapja a tetejét is ez a szenvedés azzal hogy meghal Prim.....:(

szerintem értelmetlen ennyit szenvedtettni a szereplőket

amúgy IMÁDOM a könyvet <3<3<3<3 várom a filmet:)

2013. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!