Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van ilyesmi könyv? Ha igen,...

Van ilyesmi könyv? Ha igen, mondanátok címeket?

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy szeretnék horrort olvasni. Még horrort nem olvastam, és gondolkoztam hogy vajon mi tetszhet. Lehet benne kicsi krimi szál is. Valami misztikus félét keresek, talán ha van olyan, vagy olyasmi amibe mondjuk megidéznek valakik egy szellemet és valami baj lesz és rettegnek, mert elszabadult és meg akarja őket ölni. Ezt csak én találtam ki, nem muszáj ilyennek lennie. Félős vagyok, úgyhogy könnyen megijedek, de az a jó a horrorban, hogy ijesztő nem? Ismertetnétek néhány mondatban a könyvet légyszi! Jó pont, ha le tudom tölteni netről. :)

2013. ápr. 5. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Stephen King, vagy Lovecraft könyvekkel ismerkedj. :) Van elég, úgyhogy biztos találsz megfelelőt. :)
2013. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudsz ajánlani valamit? :)
2013. ápr. 5. 21:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Stephen King: Carrie, Ragyogás, Állattemető, A holtsáv


Lindqvist: Hívj be!

2013. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Stephen King-től például a Titkos ablak, titkos kert. :)
2013. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És a Cujo, szintén Stephen Kingtől? :)
2013. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
megnlztem őket :) köszi. a legjobban a Cujo fogott meg, el is kezdtem keresni, hogy hol tudnám letölteni, csak még nem találtam meg :S
2013. ápr. 5. 22:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Írtam üzenetet. :)
2013. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Harlan Coben könyveihez mit szólnál? Bár semmi természetfeletti nincs benne, de szerintem annál ijesztőbb, némelyik elég hidegrázós... pl. Az ördög játszótere, vagy Az erdő, Senkinek egy szót sem, Bűnösnek nyilvánítva - ezek nagyon jók, néhol kicsit nyomasztóak (csupán amiatt, hogy nem tudod, mi történik, gyilkosság, eltűnések, az emberi gonoszság határai, bosszú, stb...)


Lovecraft írásai nagyon hidegrázósak, nyomasztóak. Sokban vannak természetfeletti lények, de nem mindben. Este már nem szeretem olvasni :)


Stephen King, ahogy az előző válaszolók is ajánlották, bár én őt nem ajánlom, mert nem szeretem :)

2013. ápr. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amit keresel az Dean R koonzt a Halottlátó című könyve.Minden megvan benne amit a leírásodban leírtál.Én személy szerint 5 évvel ezelőtt kaptam meg a férjemtől krácsonyra,engem annyira magával ragadott,hogy másnap délutánra kiolvastam.Szó szerint letaglózott a könyv,és nem bírtam letenni.Hidd el nagyon megéri elolvasni....
2013. ápr. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!