Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Libri-n hol lehet tojásokat...

A Libri-n hol lehet tojásokat találni? Egyáltalán hogy néznek ki? Mekkorák?

Figyelt kérdés
Segítsetek lécci! Csak példákat mondjatok hol keressem...

2013. márc. 28. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
libri.hu háttérképen van egy csomó
2013. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megtaláltam hetet de későn jöttem rá hogy vannak segítségek így az utolsót már nem tudtam használni, úgyhogy megakadtam
2013. márc. 28. 20:00
 3/5 anonim válasza:
Heló engem is érdekelne a dolog igaz nekem a 20% kedvezmény meglett ! 9 tojás jött össze ,csak egy bibi van amit nem értek .Most az utalványt online le lehet vásárolni ?Mert én azt olvastam hogy postázzák majd ... de hova ?ide hozzám vagy az email címemre ?... amúgy ha elakadtál írj itt rám és ha tudok segítek .Az utolsó nekem sincs meg valami ..(rendelés véglegesítésre kellene mennyek ) gondlom ez lenne a rendelés leadása :)
2013. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

nekem meg lett mind a 10

persze a 10.et csak úgy leled,ha rendelsz tőlük vmit,mert csak a végleges rendelés leadásánál jelenik meg...khmmmkhmmm

node,rendeltem...de hol a kedvezmény? az árban nincs!!

2013. ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha ez mind így van, érdemes megnézned a posta fiókodat ott kell leni egy üzenetnek ami tartalmazni fog pár számot.Azt kell majd beütni egy adott rendelésen .
2013. ápr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!