Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi van a libri könyváruházzal?

Mi van a libri könyváruházzal?

Figyelt kérdés
Már 1 hete rendeltem meg a könyvemet a librinél és még mindig nem írtak semmit hogy mikor hoznák ki vagy ilyesmi, 3-6 munkanap volt írva ma van a 7. munka nap.
2013. jan. 15. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

hajrá.

2013. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. jan. 16. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Írják a honlapon is, hogy most több ideig tart a szállítás:

"Kedves Vásárlóink!

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy központi raktárunk és boltjaink leltározása miatt egyes megrendelések szállítási ideje több munkanappal is meghosszabbodhat.

Az átvételről szóló értesítő levelét, mindenképpen várja meg, illetve tájékozódjon az adott bolt leltározási idejéről a üzleteink menüpontunk alatt.


Megértésüket köszönjük!"


De írhatsz nekik az ügyfélszolgálaton, hogy megnyugodhass, hogy nincs semmi probléma.

Én is múlt hét közepén rendeltem könyvet, még nem jött meg, pedig általában 3 nap alatt itt van. Nem tehetek mást, mint várok.

2013. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ezzel az egésszel az a probléma hogy átvételről szóló levelet sem kaptam csak a rendszer által automatikusan generáltat hogy én ezt rendeltem ekkor és stb. Az ügyfélszolgálat meg két napja nem válaszol.
2013. jan. 17. 12:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!