Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvastatok már olyan verset,...

Olvastatok már olyan verset, amin sírtatok? (akár a nevetéstől)

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok rá, van-e ilyen:D
2013. márc. 23. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Edgar Allan Poe-tól a Lee Annácska
2013. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem
2013. márc. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kosztolányi: Azon az éjjel

Valaki szavalta, és úgy, hogy megkönnyeztem a megkönnyebbüléstől... Egyszerűen van egy szívdobogása annak a versnek!

Én a nevetéstől sírtam egy gyerekkori versemen... :D

2013. márc. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi irodalom órán olvastuk Petőfi versét, azt hiszem Vasút(on) a címe. És azért, mert közben a tanár megszólalt minden versszaknál, hogy 15-tel száguldottak. XD Meg Vajda Virrasztók c. verse azért, mert egy agyhalott osztálytársunk megszólalt, hogy a nagy halottból ha levesszük az n betűt, akkor kijön, hogy agyhalott. -.- Mindenki a fejét verte a padjába, vagy éppen a falba.
2013. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Húsvéti Tintanyúl, na azon sírásig nevettem.
2013. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olvasd el József Attila: Iszonyat c. versét. Ugyan nem sírtam rajta (ritkán szoktam), de nagyon lesújtott. Az a szörnyű, hogy az a nyomorúságos élet, amit abban a versben bemutat, nemcsak az ő korának volt jellemzője. Napjainkban is előfordulhat ilyen, sajnos.


És az ellentét:

Rendkívül humoros elbeszélő költemény Petőfi Sándor: A helység kalapácsa c. mű. Én, amikor először olvastam, nem akartam elhinni, hogy Petőfi ilyen stílusban is írt. Komikus eposz, egyben stílusparódia.

2013. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Radnóti Hetedik eclogáján pityeredtem el órán majdnem, aztán hazajöttem és meghallgattam Latinovits előadásában. Akkor tényleg eltörött a mécses.
2013. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Radnóti Eclogái közül volt egy-kettő, amin rendesen sírtam :D
2013. ápr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen de a meghatottságtól:) A minap a párom írt nekem egy gyönyörű verset. annyira meghatódtam hogy peceken kereszül csak pityeregtem.
2013. júl. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!