Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes elolvasni az Alkonyat...

Érdemes elolvasni az Alkonyat című könyvet?

Figyelt kérdés

Szerintetek érdemes elolvasni? Nektek tetszett? Meglehet érteni? Kérlek írjátok le a véleményeteket.

13/L



2013. márc. 19. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A könyv nagyon jó, de a filmek enyhén szólva is elég gyengék.
2013. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen,érdemes
2013. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Én nagyon utáltam az alkonyatot....de egyszer megnéztem hogy mi ebben annyira jó?? Tényleg nagyon jóó :) De a film a könyvet meg sem közelíti :) Nem bántam meg hogy elolvastam..:D Amugy egy könyvet olyan 2nap alatt olvastam ki..pedig nagyon nem szeretek olvasni :)
2013. márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az első részt. Meg esetleg még a harmadikat. A többi valami borzalmas. De ha szereted a nyávogást, az önzőséget, akkor olvasd el mindenképp, ugyanis Bella folyamatosan ezt csinálja.
2013. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 AliceSwan ***** válasza:
szerintem érdemes, nem olyan egetrengető, de nekem nagyon tetszett.
2013. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Mirk ***** válasza:

13/L

Biztos tetszeni fog.

2013. márc. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Márciuska ***** válasza:
Én nagyon ódzkodtam tőle, kizártnak tartottam, hogy valaha is elolvassam. Sose érdekeltek a vámpírok, és hülyeségnek tartottam ezt a nagy felhajtást. Tökéletesen ellene voltam az egész sztorinak. Aztán valahogy mégis kezembe került a könyv... és nem bírtam letenni! Egy huzamban végigolvastam az egészet! Szerintem az írónő nagyon jól ír, tökéletesen használja ki a feszültségkeltés, a hangulatteremtés minden eszközét. Nagyon fordulatos regény, tökéletesen átlátható és érthető, nincs benne semmi elvont vagy elszállt dolog, minden magyarázatot megkapunk. Ami tetszett, az az, hogy nem giccses, nem tolódik el nagyon az unalmas érzelgősség felé, és mégis nagyszerűen átélhető, bemutatja a főszereplők minden rezdülését, érzelemvilágát. A filmre viszont még véletlenül sem vagyok kíváncsi. Nekem rettenetesen ellenszenvesek a kiválasztott színészek már kép alapján is, és illúzióromboló ahhoz képest, ahogy a könyv alapján elképzeltem a karaktereket.
2013. márc. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Jó kis könyvek ezek, ne hagyd ki csak azért, mert esetleg az a közhangulat, hogy "ciki" elolvasni. Fordulatos, izgalmas. És nagyon könnyen érthető.


Én egyébként a filmeket is szeretem, mégpedig azért, mert szerintem jól adják vissza a könyv kicsit borongós alaphangulatát. Ráadásul csodálatos helyen forgatták őket. Már csak a táj miatt is érdemes megnézni. Persze a könyveket meg sem közelítik, de ez általában igaz minden könyv filmes feldolgozására.

2013. márc. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Érdemes elolvasni, ha elrettentő példára vagy kíváncsi.

Nekem nem tetszett, bár alapjáraton nem kedvelem a vámpíros könyveket (sem az olyat, amiben meghalnak a Napon, sem az olyat, amiben csillognak).

Olyan primitív a sztori, hogy szerintem egy majom is megértene.

2013. márc. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

A filmből 10 percet láttam, köszönöm, egy életre elég volt ennyi rémálom. Én úgy vagyok a vámpírokkal, hogy egytől egyig mindet utálom, különösen azokat, amik csillognak xD Ha már vámpír, legyen Drakula, ne egy csillámf@szláma.

Ki tudja, lehet, hogy a könyv tényleg jó, de nekem egy életre elment a kedvem tőle a filmtől. Főleg, hogy csak azért néztem bele, mert barátnőméknél voltam és ment a tévében...

2013. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!