Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szjg fan vagyok. és most túl...

Szjg fan vagyok. és most túl az összes részén nem tudom hogy mit kéne olvasnom. Tudnátok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Bármi jöhet ami hasonlít az szjg-hez...vagy ami romantikus.

2013. márc. 16. 17:32
1 2
 11/14 anonim válasza:

Leiner Laura: Remek!



hasonlít az SzJG-hez

2013. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Előttem a legtöbbet elmondták, amit írni szerettem volna, de legfőképp én is a Hűvösvölgyi-sulit ajánlanám, az elsőt már én is elolvastam, a stílusa hasonlít az SzJG-hez, de a tartalma nem igazán. Ez egy nemrég kezdődött sorozat, szerintem nem is lesz a közeljövőben vége. ;)
2013. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia.Én is olvastam az Szjg-t,bennem is nagy űr volt a sorozat elolvasása után. :)

Én utána rögtön neki kezdtem a Harry Potter könyveknek,az ugyan nem Szjg-s,de én imádtam.Ezen kívűl nagyon szerettem Leiner Laura másik könyvét a Bábelt is.Ha szeretted Laura humorát az szjg-ben,akkor ez a könyv is tetszeni fog.

Remélem tudtam segíteni! :)

2014. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha szeretted a Szjg-t akkor Stephanie Perkins:Anna és a francia csók is biztos tetszeni fog. :)
2014. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!