Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szjg fan vagyok. és most túl...

Szjg fan vagyok. és most túl az összes részén nem tudom hogy mit kéne olvasnom. Tudnátok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Bármi jöhet ami hasonlít az szjg-hez...vagy ami romantikus.

2013. márc. 16. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Romantikus?

Austen: Büszkeség és balítélet

Imádni fogod, én nagyon élveztem, maradandó könyvélmény, imádom woah. :)

Bronte: Jane Eyre

Bronte: Üvöltő szelek


Hűvösvölgyi gimi

Ez olyan, mint az SzJG, csak hallottam róla, de azt mondják olyan, mint ha valami utánzás lenne.


Most csak ennyi jutott eszembe, de még visszatérek! :)

2013. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :D

Rendben várom még..:)

2013. márc. 17. 08:30
 3/14 anonim ***** válasza:
A Meg Cabot könyveket nagyon tudom ajánlani!
2013. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Meg Cabot Neveletlen hercegnő naplója c. könyvét feltétlenül ajánlanám, hiszen naplós, iskoláslányról szóló, ma játszódó, szerelmes regénysorozat 10 kötettel,k úgy, hogy mindegyik kb. 200-300 oldal között van, így az ember elvan vele egy darabig.

Ezen felül még Meg Cabot többi könyvét is ajánlanám, mert azok általában romantikusak, viccesek, szórakoztatóak és letehetetlenek. Így, ha körülnézel a magyarul kiadott könyvei között, láthatod, vele is el lehet lenni egy darabig.

Azonban még ajánlanám Ally Carter Gallagher lányok sorozatát is. Ha még lesz időm, körülnézek neked pár könyvért. De javasolom azt is, nézz körül az ilyen témájú kérdéseknél, mert rengetegen vannak úgy mint te.

2013. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Rendben, még egyszer köszönöm :)
2013. márc. 18. 21:49
 6/14 anonim válasza:
Én is olvastam a szjg-t és tetszett is, olvassd el az Alkonyatot. Imádni fogod ;)
2013. márc. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azokat, már olvastam ;)
2013. márc. 24. 20:14
 8/14 anonim ***** válasza:

Kerstin Gier

Rubinvörös (Időtlen szerelem trilógia 1.)

Zafírkék (Időtlen szerelem trilógia 2.)

smaragdzöld


Nem olvastam, de állítólag jó.

2013. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Aprilynne Pike: Wings, Spells Illusions ( ez egy könyv sorozat csak más nevük van)

Sarwat Chadda: Az ördög csókja, Éjistennő

Ezekben van némi gyilkolászás. De 12 vagyok és én is simán elolvastam, úgyhogy annyira nem olyan.

Tera Lynn Childs: Forgive my fins ( ezt nagyon ajánlom)

Justina Chen Headley: North of beautiful

Julie Kagawa: Iron king, Iron daughter ( könyvsorozat, van ég része de csak ez a kettő van meg magyarul)

Ezek amiket most írtam nem gyilkolászósak :) Ja és mondom, hogy ezeket könyvtárban ne keresd mert ezek vörös pöttyösek és kb. 2011-2012-es kiadásúak

2013. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek. Van miből válogatnom, úgy hogy biztosan találok valamit :D
2013. ápr. 6. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!