Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potter beli Grimmaould...

A Harry Potter beli Grimmaould tér 12. házban az összes Black ott élt, vagy csak Sirius, Regulus és a szülei?

Figyelt kérdés

#Harry Potter #Grimmaould tér
2013. márc. 13. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik Black az egyik szobaban ott a csaladfa is.
2013. márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogas kérdés... Most ezen komolyan ekgondolkoztam.
2013. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Bellatrix-ék máshol laktam, mivel a ház tulajdonjoga Siriusra szállt, a többieknek nem volt tulajdonjoguk.
2013. márc. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem onnan jött a kérdés, hogy láttam hogy a Grimmauld tér 12.-ben nem csak 3 hálószoba van, hanem vagy 6-7, és minek kell olyan nagy konyha 4 varázslónak?
2013. márc. 14. 13:09
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Bellatrixra azét nem szállt, mert nő volt, de elméletileg Sirius halála után rá szállt volna.
2013. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sirius halála után azért szállt volna rá, mert ő a legidősebb unokatestvér. A ház méretei pedig nem csak attól függnek, hogy hányan élnek benne, a család pénze is fontos. Illetve a család már régebb óta ott élt, korábban pedig több gyerek volt, és vendégszobák is kellettek. Ha megnézitek a családfát, látszik, hogy Sirius volt az első szülött Black-ek leszármazottja.
2013. márc. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A Harry Potter Wikián olvastam hogy:

Harry előtt volt Sirius, Sirius előtt az anyja volt, Walburga Black, azelőtt pedig valószínűleg Pollux Black lehetett, és előtte pedig Cygnus Black II. DE viszont a könyvben Sirius megemlíti hogy Elladora Black volt az aki kitalálta hogy a család házimanói feje kilegyen akva a ház falaira, afféle trófea ként. Tehát én arra is gondoltam hogy Elladora és Phineas Nigellus és a többiek ott laktak, és a családfát ők kezdték el.

2013. márc. 15. 13:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sirius, Regulus, a szüleik, az ő szüleik,...
2013. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, ugye szerintem Bellatrix-ék máshol laktak, mivel a két család nem hiszem, hogy együtt élt volna. Viszont szerintem a Black-ház elég sok őse ott élt, nem csak Sirius-ék.
2021. febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!