Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen jó krimis könyvet...

Milyen jó krimis könyvet tudnátok nekem ajánlani olvasni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne nagyon régit, inkább újabbfajtákra gondoltam, de nem vagyok nagy könyv olvasó, nem is tudom milyen könyveket olvasnék szívesen, de filmekben szeretem a krimiket, drámákat, akciókat, ezért gondoltam hogy könyvben is a krimit próbálnám ki először, de nem ismerek egyet se, akik sokat olvasnak, ajánlhatnának nekem valami tutit. Köszi!

2013. márc. 7. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Stieg Larsson könyvei ( A tetovált lány sorozat)

[link]


Donna Leon könyvei:

[link]


Kathy Reichs könyvei ( a Dr. Csont írója)

[link]

2013. márc. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted a retro hangulatú, könnyű, szórakoztató akció-krimiket, ajánlom Mattyasovszky Jenő Hód-sorozatát. Egy magyar kémelhárító kalandjairól szól, és zömében a '70-es, '80-as években íródott.
2013. márc. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Joe Nesbo könyvei, a klasszikus Agatha Christie, Stieg Larsson
2013. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A HÓD könyvek olyan kisebb könyvek, kb 50-10 oldalasak?
2013. márc. 7. 16:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem, de vannak köztük rövidebbek is. Vannak több száz oldalasak is (bár én ezekkel is 1-2 nap alatt végeztem, mert elég könnyű szöveg), de vannak rövidebbek, 50-100 oldalasak is. Bár ezek pont a kevésbé jók. (De azért ezek sem rosszak.)
2013. márc. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Meg Cabot - Átlagméret nem akadály

- Egy kis tulsúly nem a világvége

- Töltöttgalamb

2013. márc. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!