Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvet írok, szerintetek ez...

Ani001 kérdése:

Könyvet írok, szerintetek ez jó alapnak?

Figyelt kérdés

A könyv arról szól, hogy van 4 barátnő, és van a suli szépsége,mocsokja, és a legnépszerűbb csaja is. Az utóbbi folyton bánt egy lányt, akinek az a 4 lány segíteni akar neki hogy bosszút álljon. A suli 'hercegnője' a legjobb barátnőjével mocsokul összeveszik, aki ellene fordul és segít annak a 4 lánynak bosszűt állni.Ezt a suli Miss választásának estéjén akarják véghezvinni. Belopódznak az öltözőbe, és tönkre tették a ruháját. Nincs miben fellépjen. Senki sem tudja hogy ők voltak. A mocsok lány is addig beszél a (volt) legjobb barátnőjének a pasijával, és azt hazudja hogy mást szeret. A bálon így a mocsok lány a női WC-ben totál kiborul, és sírni kezd, a volt legjobb barátnőjével pedig kibékülnek. Az a probléma még, hogy a (már nem) mocsok lánnynak a legjobb barátnője két nap múlva Francia országba megy élni szüleivel, és el kell búcsúzzanak.


Még nem fejeztem be a könyvet, de érdekel a véleményetek :-)


2013. márc. 5. 20:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A történeted annyira a szar Amerikai : Én akarok lenni a suli legkirályabb, legszebb csaja fimekre emlékeztetnek, amiktől hányingerem van, hogy bcs de messziről kerülném ezt a könyvet.. bocsi. De azért írd meg, talán csak a magad szórakoztatására is... Pár év múlva már úgy is csak röhögni fogsz rajta.. :) Kitartás!
2013. márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én arra tippelnék, hogy Te egy kislány vagy még, 10-14 éves. Semmiképp se csüggedj el a sok negatív hozzáállástól, hanem írj továbbra is lelkesen, mert még ha gyengét is írsz, az is segíti a fejlődésedet az írói stílus kialakulása terén.

Én alsós korom óta írok, és természetesen megmosolygom az első ,,regényeimet", amit 12-15 évesen írtam. Nyomokban viszont teljesen felfedezhető az akkori kis lelkem, de azóta teljesen más a stílusom, és más dolgokról is írok, amiken már nem nevetek, ha visszaolvasom őket, bár az igazat megvallva, 14 évesen volt egy ,,filozófiám" egy bizonyos típusú karakterről, amit azóta is hasznosítok, és csak azért, mert 14 évesen elkezdtem írni egy történetet - mondjuk aztán félbehagytam.


Mindig kell egy kezdet, ahonnan el lehet indulni.


Erről a leírásról egyébként annyit tudnék mondani, hogy lehet ez egy alapsztori, de közben úgyis rá fogsz jönni, hogy ez kevés. Éleszd fel a fantáziád, merj olyasmit is beleszőni, amit túl furcsának találsz - talán az fogja különlegessé, érdekessé tenni. A jó regény egy idő után elkezdi saját magát írni, Te pedig csak az eszköz leszel ahhoz, hogy a mű megszülessen az ujjaid alatt. :)

2013. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
No és hol marad a brutális sorozatgyilkos?
2013. márc. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem tudni ugyebár, hogy hány éves az illető, de én 14 évesen TÉNYLEG Dosztojevszkijt olvastam. Önszántomból, és imádtam. Megváltoztatta az életemet, a szemléletmódomat. :)
2013. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!