Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek fog valaki szakíta...

Szerintetek fog valaki szakítani a szent johanna gimi 8-ban?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 13:58
 1/9 babylike ***** válasza:
33%

szerintem fog:Reni és Cortez(tom,most utáltok)azért,mert:

Cortez tudja,hogy Reni nem megy el Párizsba Cortez nélkül,és ezért Cortez szakít vele valamilyen indokkal(ami persze nem igaz még mindig Renit szereti)!DE PIZTOS,HOGYA VÉGE TOTÁL HAPPY LESZ(újra összejönnek,összeházasodnak,vagy nem tudom VALAMI :DDDDDDDDDD )!!!

2013. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért szakítanának valakik egyáltalán? o.O. Miről maradtam le? (Pedig nyomon követem Laura honlapját, facebook-ját és az szjg facebookját is)
2013. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azért kérdezem mert olyan sokmindent írtak mindenhol
2013. márc. 4. 16:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
figyelj,csak az a biztos informácio amit leiner laura tesz közzé,an többi csak találgatás,úgyhogy ne izgulj:)
2013. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is meglepődtem, de Laura azt mondta, ne higgyünk semmilyen oldalnak csak a honlapjának és a hivatalos FB oldalának. Amúgy,ha szakítanának én kb. azt képzelném el, amit az 1. válaszoló, de esetleg valami Ricsi-Virág dolgot is, amikor mondjuk féreértették, vagy valaki mondjuk Virágnak olyat mond, hogy Ricsi utálja, meg ilyesmi aztán kibékülnek és cukibbak mint valaha :) Köbö ez az elképzelésem
2013. márc. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aki már olvassa, az nagyon boldog... :))) Haha, én.
2013. márc. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

babylike..

Miért szakítanának?????? ez totál hülyeség BOCS.!! de ha egyszer a kötet címe 'örökké' akkor miért szakítanának. Úristen.!! mielőtt leírod gondoldát.. mert ennek se füle-sefarka!!!!! én olvastam a kötetet,mindegyiket és NEM SZAKÍTANAK!!! főleg h C is szereti 9.óta!!! -.-"" egyedül Zs+Dina fogszakítani....

2013. márc. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
és mielőtt kérdezed. igen C+R= 4ever ; R+V=4 ever.; D+K= 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!és Gábor, és Kata sem fog szakítani....
2013. márc. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Zsák és Flóra sem fognak sőőt Macu és Natasa is kibékülnek :)
2013. márc. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!