Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mennyire aktuálisa...

Szerintetek mennyire aktuálisak az ilyen tipusú könyvek (folyt)? Érdmes lenne ilyet írnom?

Figyelt kérdés
Szeretem a Fantasy könyveket és mivel már sok kisebb történetet írtam és sokan mondták hogy ngaoyn jók ezért úgy döntöttem hogy írnék egy Fantasy könyvet . A gond az hogy nem tudom mennyire lenne egyedi ha beletennék elfeket meg mindenféle különgleges fajt és az egész egy másik világban játszódna ? Úgy érzem a gyürük ura , eragon , harry potter , trónok harca már szinte minden bőrt lehúzott a műfajról . Persze megvannak a magam egyedi elemei a történethez amik nem lelhetőek fel semelyik könyvben ezek közül de mégis az alap körítést nehéz lenne nagyon nagyon egyedire formálni. Szerintetek érdemes belevágnom?

2013. febr. 19. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a fantasyt,szóval ha tényleg jól írsz,és egyedit,akkor szerintem igen! :)
2013. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem igen. Ha tényleg olyan jól írsz mint ahogyan mondták akkor lehet belőle egy jó könyv! Főleg ha saját dolgokat is teszel bele amiket még egyik könyvben sem lehet megtalálni.
2013. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mirk ***** válasza:

A fenti művek korántsem húztak le minden bőrt a műfajról. A fantasy pont azért fantasy mert csak az alkotói fantázia szab neki határt.

Természetesen, ha elfekről és sárkányokról írnál akkor bizony sablonos ötlettelen mű lenne. Alapvető hiba, ha valaki ezekkel azonosítja a fantasyt.

2013. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%

Fantasyvel Dunát lehet rekeszteni, és 100 fantasy könyvből 99 szemét, a maradék 1 meg Terry Pratchett.

Egy próbát megér, de ne várj csodát. Ha a minél magasabb eladott példányszámra törekszel, akkor akár lehetsz is sikeres, de ha valóban értékeset szeretnél alkotni...

2013. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!