Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen rejtélyes könyveket...

Milyen rejtélyes könyveket ismertek?

Figyelt kérdés
ilyen misztikus, rejtélyes dolog körül kialakuló történet, thriller, horror, kaland, stb műfalyokba, ami jó.
2009. szept. 7. 13:42
 1/5 anonim válasza:

Szia!


V.P. Borovicka: Nagy bűnesetek 1., 2.

Viktor Farkas: Tények és talányok

Illetve A múlt nagy rejtélyei c könyv.

Ezek a könyvek válogatott történeteket tartalmaznak, rövidebb-hosszabb novellákat, s nem egységes regények.

Megtörtént esetek, melyek rejtélyesek a "valóságon túl, a tudományon innen."

Ha kell még olyan, ami nem megtörtént eset, de jó olvasmány a thriller műfajában, akkor olyat is tudok, csak szólj!

2009. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

akkor szólok!:)

inkább regény érdekel és persze fikció, ilyen tudományon onnan, de hiszünk benne dokumentarista nem érdekel, én tudom, hol ezeknek a helye. SZóval jöjjön a thriller!:)

2009. szept. 8. 08:28
 3/5 anonim válasza:

Helló!


Előző vagyok.

Ha jó thrillert akarsz olvasni, akkor Erica Spindler összes művét tudnám javasolni. Azok közül is a Testreszabott gyilkosságok c. ami nekem nagyon bejött.

2009. szept. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Denise Lehanne: Vihar-sziget. Christopher Moore könyvei. Ezek rejtélyesek és viccesek is.
2009. szept. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vihar-szigetet már felírtam, Moore nem rejtélyes, de tényleg vicces, mindent olvastam tőle. Az írónő meg inkább krimiket ír, semmi rejtélyt nem látok benne, semmi misztikumot. De várom még az ajánlatokat:)
2009. szept. 8. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!